Kaip tapti fitneso modeliu?

Kaip tapti fitneso modeliu?

Kiekvienas žmogus gyvenime bent kartą yra svajojęs apie modelio karjerą, nes tai atrodo pats geriausias darbas, kuris atneša didelius pinigus ir leidžia mėgautis kelionėmis. Tačiau ne visi galime būti modeliais, juk tai normalu. Dauguma galime propaguoti sportą ir tapti fitneso modeliais. Pagal konkrečius užsakymus ieškokite specialių tipų sporto zonoje. Tai mažai ką bendro turi su klasikiniu modeliavimu. Pasirinkimas grindžiamas įvairiais kriterijais:

Sportiškumas yra svarbus, jei norite būti fitneso modeliu

Sporto srityje dažniausiai atrenkami sportininkai, galintys teisingai parodyti savo sporto šakas. Todėl, jei įvaldysite kelias sporto šakas tinkamu našumo lygiu, jūsų galimybės tapti fitneso modeliu padidės. Nereikia būti alpinistu, kad geriausiai pristatytumėte žygį. Norint pristatyti bėgimo sportą, tai labiau priklauso nuo bėgimo stiliaus, o ne nuo tikrojo jų santykio su sportu. Tačiau jei turite užduotį užsiimti sportu, kelkite aukštus reikalavimus savo įgūdžiams ir gebėjimams (gimnastika, baletas, kovos menai). Žinoma, kiekvienas modelis turi turėti gražų kūną, jį mylėti ir juo rūpintis taip, kad atrodytų geriausiai kiek tik įmanoma.

Jūsų tipas turi atitikti užsakymą, jei norite būti fitneso modeliu

Jums reikalingi ne klasikinių modelių veidai, o dar svarbiau – patenkinti klientų poreikius. Nes klientai gali norėti ilgų plaukų su barzda arba trumpų plaukų be barzdos ir atitinkamo sportinio fono. Jūsų šukuosena, plaukai ir antakiai turi atitikti jūsų veido kontūrus, o tai ypač svarbu. Jei atrodysite per daug draugiškai, darbas gali būti sudėtingas, o jums gali tekti užsiauginti barzdą. Taigi, matote, viskas priklauso nuo jūsų natūralios išvaizdos, o ne nuo klasikinių reikalavimų, kuriuos turite atitikti įprastu stiliumi (madoje). Tačiau, jei turite labai ypatingą veido formą, turėtumėte kreiptis ir į vadinamąją kastingo agentūrą, kur ji mažiau pasikliauja išvaizda ir pasikliauja veidais, kurie tenkina užsakymus su priminimo reikšmėmis. Juk fitneso modeliams yra sunkiau, į juos visiškai įsikūnyja žmonės, norėdami būti tokiais, kokie yra modeliai. Fitneso atstovai laikomi itin gražiais žmonėmis, su tobulomis figūromis, dėl to dažnas žmogus svajoja būti tokiu.

Norėdami būti modeliu, turite turėti verslo liudijimą. Tai yra privaloma

Tai kainuoja nuo 10 iki 25 eurų. Jį išduoda jūsų kompetentingos institucijos civilinė institucija. Dažniausiai pradedama nuo smulkaus verslo, kuriame kasmet galite uždirbti iki 17 500 eurų pridėtinės vertės mokesčio. Norėdami apskaičiuoti pajamas, metinėje mokesčių deklaracijoje turite užpildyti EBR (Earnings Income Account) formą. Jei jūsų pajamos visam laikui viršija aukščiau nurodytą sumą, bus imamas pardavimo mokestis. Agentūra greičiausiai neleis dirbti be prekybos licencijos, nes jūsų atliekamas darbas yra legalus. Jei nedirbate ilgai, privalote įsigyti ir privatų arba savanorišką sveikatos draudimą.

Norint prisistatyti agentams, reikia turėti tinkamas fotografijas

Jei manote, kad jūsų telefono nuotraukos gali tinkamai pavaizduoti jus jūsų klientams, galiu jums pasakyti: jūs niekada nerasite darbo! Reikalingos nuotraukos turėtų būti klasikinės: portretas, visas kūnas drabužiuose ir viso kūno nuotrauka ant apatinių. Taip pat mankštinantis reikia rodyti nuotraukas. Juk tai ir yra pagrindas, dėl ko pasirenkami modeliai – dėl profesionalumo. Juk niekas nenori mokėti tiems, kurie neišmano savo darbo,

Ypač svarbu, kad agentūros ir klientai galėtų nuspręsti, ar galite ne tik sportuoti pagal konkretų darbą, bet, visų pirma, pakankamai kontroliuoti savo veidą, kad jis būtų gražus. Tai galite parodyti lygiai taip pat, kaip ir savo sportinius sugebėjimus.

Scroll to Top