Kaip padaryti savo kompiuterį unikalų?

Kompiuteris – neatsiejama šių dienų gyvenimo detalė. Nesuklysiu teigdama, kad šį prietaisą savo namuose turi kiekvienas. Vis dažniau be kompiuterio tampame lyg be rankų: sunku rasti išeitį iš susidariusios padėties „nepasitarus“ su kompiuteriu (konkrečiau – su google.lt). Atsiradus nešiojamiems kompiuteriams, daugeliui iš mūsų jie tapo neišskiriamu palydovu ir vykstant į darbą ar kelionę. Vaikštinėjant mieste galima pastebėti, kad jis tapo it akcentas, papildantis bendrą žmogaus stilių. Tad kaip galime padaryti savo nešiojamą kompiuterį unikaliu ir išsiskiriančiu iš minios?

Atsiradę pirmieji nešiojami kompiuteriai buvo vadinami „bagažiniais“, nes buvo dideli ir sunkūs. Šiandien kompiuteris yra plonas ir nedidelis prietaisas. Jis nesunkus ir lengvai transportuojamas. Kompiuteris yra elektroninis prietaisas, kuris dažniausiai išsiskiria savo forma ar spalva, tačiau vartotojas nori kažko unikalesnio ir savito, nori parodyti, kad kompiuteris yra būtent jo.

Natūrali konkurencija, kuri gyvenime varo mus į priekį, veda prie to, kad norime išsiskirti ir būti pastebėti. Seniausiai egzistuojanti kompiuterio dizainą koreguojanti priemonė yra darbalaukio fono pakeitimas. Kompiuterio parametrai vartotojui leidžia pačiam nuspręsti, kokį vaizdą nori matyti tik įjungęs kompiuterį. Tačiau svarbu paminėti, kad šią detalę galima pamatyti tik tuomet, kuomet prietaisas yra įjungtas.

Išskirti savo nešiojamąjį kompiuterį iš minios šiandien gali padėti lipdukai – tai ant išorinės LCD ekrano pusės klijuojamas specialus popierius, atitinkantis kompiuterio matmenis su tam tikru vaizdu (piešinys, nuotrauka, užrašas ar pan.). Juos galima įsigyti ne vienoje internetinėje parduotuvėje, kuri prekiauja kompiuterių aksesuarais.

Dar vienas būdas padaryti savo nešiojamą kompiuterį Jūsų stilių pabrėžiančia detale yra išrinkti jam išskirtinį dėklą. Anksčiau tai buvo didelės rankinės, kurių viduje pridėta daug minkštų detalių, kurios apsaugo kompiuterį nuo sąlyčio su kietu paviršiumi. Būtent tai ir padarydavo dėklus griozdiškais ir nepatraukliais. Šiandien kompiuterio dėklas gali būti spalvingas apvalkalas, kurio matmenys identiškai sutampa su prietaiso. Jų pasirinkimas taip pat platus, kaip ir lipdukų.
Norint išskirti savo nešiojamą kompiuterį iš minios nereikalingas kompiuterių remontas, programuotojo paslaugos ar didžiulės išlaidos. Jūsų asmeninis kasdieninis palydovas taps unikaliu panaudojus šiek tiek vaizduotės ir kūrybiškumo.

Scroll to Top