aksesuarai

Ką dovanoti vyrams svarbiomis progomis?

Progų, kuriomis norėtųsi nudžiuginti mylimą vyrą, yra ne taip ir mažai, tad moterims neretai tenka sukti galvą, ką padovanoti savo širdies draugui. Nors pasirinkimo galimybių turime tikrai daug, tačiau tai gali tik dar labiau apsunkinti paieškas. Būtent todėl pateiksime keletą tikrai puikių idėjų, ką dovanoti gimtadienio, Valentino dienos, Kalėdų ar kita proga.

Dovanokite įspūdžius

Neretai tenka susidurti su ta pačia problema: atrodo, kad vyras viską turi, todėl sunku nuspręsti, kokia dovana tikrai bus tinkamai įvertinta. Tikrai nebūtina dovanoti vien tik daiktus – įspūdžiai taip pat gali būti puiki idėja! Pavyzdžiui, galite dovanoti bilietus į teatrą ar į koncertą, ekstremalių pramogų kuponą, ir t.t. Palanku yra tai, kad įvairių pramogų kuponų galiojimo trukmė yra ganėtinai ilga, todėl tikrai pavyks rasti laiko juos panaudoti.

Papuošalai džiugina ne tik moteris

Klaidinga manyti, kad puoštis patinka tik moterims: vyrus taip pat gali nudžiuginti įvairiomis progomis įteikiami papuošalai. Puikiu pasirinkimu gali būti odiniai diržai, apyrankės vyrams, personalizuoti kaklo pakabukai, ir t.t.  Tokius aksesuarus tikrai nėra sudėtinga priderinti ir prie šventinės, ir prie kasdienės aprangos, todėl verta pagalvoti ir apie tokius galimus pasirinkimus.

Su pomėgiais susijusios dovanos

Jei vyras turi tam tikrų pomėgių, išrinkti tinkamą dovaną bus gerokai paprasčiau. Pavyzdžiui, jei jūsų širdies draugui patinka žvejoti, jį tikrai nudžiugins būtent su žvejyba susijusios dovanos: meškerės, su žūkle susiję aksesuarai, ir t.t. Žinoma, jei su žvejyba neturite nieko bendro, išrinkti dovaną gali būti net labai sudėtinga, tačiau tokiu atveju gali pasiteisinti dovanų kuponas.

Praktiška dovana – taip pat puiki idėja

Jei vyras vertina praktiškas dovanas, pasvarstykite, kas jam galėtų praversti kasdienybėje: galbūt jūsų širdies draugą nudžiugintų nauja barzdaskutė ar kokybiški automobilio langų valytuvai? Renkant tokią dovaną visada yra palanku įvertinti, ar prireikus įsigytos prekės gali būti pakeičiamos kitomis: tokia galimybė užtikrins, kad bet kuriuo atveju tikrai pavyks įteikti tokią dovaną, kuri kasdienybėje bus pritaikoma.

Drabužiai ir avalynė

Niekam ne paslaptis, kad vyrai nelabai mėgsta apsipirkti, tačiau visada yra malonu pasipuošti nauju džemperiu ar sportiniais bateliais. Būtent todėl drabužiai ir avalynė taip pat gali būti puikia dovanos idėja: jums tereikės atsižvelgti į tai, kokį drabužių stilių dažniausiai renkasi širdies draugas, ir, žinoma, atidžiai parinkti tinkamą dydį.

Dovanų kuponai

Šiandien dovanų kuponus gali pasiūlyti daugybė skirtingų parduotuvių, tad galima pasvarstyti ir apie tokią pasirinkimo galimybę. Įprastai yra leidžiama pasirinkti tam tikrą dovanų kupono vertę, todėl galite pasidairyti, kokios yra nustatytos kainos vienoje ar kitoje parduotuvėje, ir tai galės padėti išrinkti tokį kuponą, už kurį pavyktų įsigyti vienokią ar kitokią prekę.

Dovanų idėjų sąrašą būtų galima tęsti iki begalybės, tačiau kiekvienu atveju vertėtų atsižvelgti į tai, kokios dovanos labiausiai džiugina konkretų žmogų. Vieni vyrai labiausiai mėgsta gauti įvairius dovanų kuponus, kiti – drabužius ar papuošalus, dar kiti – su pomėgiais susijusias dovanas, ir t.t. Kuo geriau pažinsite vyrą, tuo bus paprasčiau išrinkti pačią tinkamiausią dovaną, taigi, būkite pakankamai atidžios, ir įvertinkite, kas jūsų širdies draugui palieka didžiausią įspūdį.

Scroll to Top