Ar vandens batai gali būti stilingi?

Ruošiatės į poilsinę kelionę? O gal esate dažnas baseinų ar paplūdimių lankytojas? Turbūt ne kartą esate pagalvoję kaip gi apsisaugoti nuo nešvarumų, grybelio ar kitų infekcijų, kurios gali būti aptiktos būtent tokiose erdvėse. Iš tiesų, apsisaugoti nėra sunku. Tokiems atvejams yra sukurta vandeniui nepralaidi ir itin kokybiška avalynė, kuri užtikrina visapusę pėdų apsaugą. Tačiau kokią avalynę rinktis lankantis baseinuose ir kokią keliaujant į šiltus kraštus, kuriuose vandens ežių ir kitų vandens būtybių tikrai netrūksta?

Lankantis baseinuose ar panašiose erdvėse, kuriose gausu basomis vaikštančių žmonių, padėti gali per pirštą įsispiriamos šliurės ar visai paprasto dizaino guminės šlepetės. Tokio tipo avalynė puikiai apsaugo nuo išorinių nešvarumų bei yra itin patogi ir lengvai priglundanti prie pėdos. Tačiau prieš renkantis tokio tipo vandens batus, labai svarbu išsirinkti tinkamo dydžio avalynę. Šlepetės negali būti per mažos ar per didelės. Pirmuoju atveju jos labai nuspaus, antruoju neišlaikys pėdos tinkamoje pozicijoje. Tuo atveju jeigu jūs ruošiatės keliauti į šiltus kraštus, verta pagalvoti apie vandens batus. Paprasčiausiai, vandens batai apsaugos nuo jūros smėlyje tūnančių ežių, kurie deja, bet mėgsta badyti mūsų kojas.

vandens batai

Taip pat, kad maudytis bei džiaugtis kitais vandens malonumais būtų dar smagiau, rinkitės unikalaus dizaino šlepetes. Ryškios ar atvirkščiai klasikinės šlepetės gali padėti jaustis stilingai net lankantis baseine ar vaikštant nuostabiu jūros pakraščiu. Be to, kuo stilingesnės jūsų šlepetės bus – tuo laimingesnis būsite ir jūs pats.