Kokie batai tinka prie suknelės?

Tik bendra visuma padeda mums sukurti pageidaujamą įvaizdį, todėl galvojant apie būsimą aprangą, nereikėtų pamiršti ir avalynės. Tai ypač svarbu tuomet, kai kalba pasisuka apie sukneles – batelių variantų išties daug, tad kaip išsirinkti pačius tinkamiausius?

Šiuo klausimu derėtų pastebėti, jog kiekvienas atvejis itin individualus. Daug kas priklauso nuo suknelės kirpimo, ilgio, spalvos, galų gale – ir nuo Jūsų pačios lūkesčių, todėl teks išbandyti ne vieną variantą, kol galiausiai atrasite priimtiniausią. Vis dėl to, keletas taisyklių padės bent šiek tiek susiaurinti savo paiešką.

Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, koks yra batelių priekis – jeigu jis apvalus, tokia avalynė puikiai derės prie suknelių, kuriuos siekia kelius ar yra šiek tiek trumpesnės. Jų kirpimas šiuo atveju nėra pagrindinis pasirinkimo kriterijus, kadangi kur kas svarbiau atkreipti dėmesį į suknelės ilgį – tikėtina, jog pasirinkus ilgesnį ar platėjantį modelį, atrodysite šiek tiek stambesnė, nei iš tikrųjų esate.

Visiškai priešingai situacija klostosi tuomet, kai kalba pasisuka apie batelius su atvirais priekiais – tuomet ilgiau reiškia geriau. Tokia avalynė puikiai tiks tuomet, kai nuspręsite užsidėti suknelę, kuri siekia kelius ar yra žemiau jų, tuo tarpu šių batelių ir trumpos suknelės derinys gali atrodyti ganėtinai vulgariai.

Renkantis avalynę prie suknelės, galima ir paeksperimentuoti – dabar dažnai pasirenkamas trumpos suknelės ir sportinių batelių derinys, kuris išties traukia akį. Toks stilius labiau rekomenduojamas kasdieniai, tačiau tikslių taisyklių nėra – jeigu jaučiatės patogiai, taip apsirengusi galite keliauti ir į šventę. Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, jog pati avalynė būtų kokybiška ir patogi Jums – jeigu jausitės užtikrintai, taip ir atrodysite, nepriklausomai nuo to, kokios mados tendencijos dabar vyrauja.