legs-434918_1920

Atėjus pavasariui visi norime pasikeisti. Aplink mus pabunda gamta, todėl ir mums instinktyviai kyla noras atsinaujinti. Šokti iš storų, niūrių žieminių drabužių ir griebti ką nors naujo, lengvo. Vienas iš svarbiausių pokyčių detalių yra avalynė. Dažnai laisvalaikio batus perkame dar ankstyvame pavasaryje, kai tik pasirodo pirmosios kolekcijos. Juk norisi netikėtai užklupus šilumos bangai turėti kuo apauti savo pėdutes. Tačiau, kiekviena pėda yra individuali, skirtinga, todėl avalynę reikia rinktis atsakingai, nesiremti tik grožio suvokimu, kitus aspektus nustumiant į šoną.
Vis dėlto, kyla klausimas, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis naują avalynę? Išties įdomu, ar šiomis dienomis pirkėjas žino, kad jo pėda yra individuali ir jai ne būtinai gali tikti tokia avalynė, kurią nešioja draugas ar kaimynas. Negalima laisvalaikio batų pirkti tik remiantis tokiu mąstymu. Kaip bebūtų gaila, tačiau visuomenė dar neturi suvokimo, kad avalynę reikia rinktis individualiai, nes kiekvieno pėda yra skirtinga. Dažniausiai žmogus vaikosi vyraujančios mados, paklūsta instinktui sekti paskui daugumą, kuri net nesusimasčiusi perka tokią avalynę, kuri yra masiškai brukama kiekvienam. Kiekvienam mūsų, reikia suvokti, kuo skiriasi laisvalaikio batai nuo batų skirtų darbui, sportui ar šventėms. Pirkėjas dažniausiai avalynę matuojasi dar parduotuvėje, prieš ją perkant. Jam atrodo, patogu ir gražu. Tačiau vis dėl to, specialistai rekomenduoja prieš perkant batus pasidaryti judesio analizę laboratorijoje. Tai padės nustatyti, kokie batai geriausi pagal jūsų sudėjimą, judėjimo tipą, pėdos struktūrą.
Neminint, kad šiomis dienomis turime begalinį pasirinkimą renkantis batų tipą, vienas iš svarbiausių vis tiek išlieka laisvalaikio batai, o ypatingai svarbūs yra avalynė sportui. Jie yra skirstomi pagal užsiimamo sporto arba veiklos rūšis. Žmogus besirenkantis šiuos batus, turi atsižvelgti į tai kokia veikla užsiiminės, todėl jie turėtų būti pritaikyti būtent konkrečiai tam. Vienam sportui skirta avalynė yra gaminama visiškai kitaip negu kitai sporto rūšiai. Futbolo ar bėgimo batai skiriasi nuo batų skirtų žaisti krepšinį ar rankinį. Nereiktų apsigauti, nes daugeliui atrodo jog sporinė avalynė nieko nesiskiria, tačiau vis dėlto ėjimo batai išties skiriasi nuo bėgiojimo batų. Jų išvaizda ir dizainas yra skirtingi. Medžiagos iš kurių jie yra gaminami taip pat skiriasi. Taip yra dėl to, nes kiekvieni individualūs sportinės avalynės variantai vis kitaip prisitaiko prie jūsų kojos. Vieni daugiau apkrovos suteikia vis kitai pėdų daliai.
Taigi renkantis laisvalaikio batus, nerekomenduotina pirkti vienų batų ir tikėtis jog toks variantas bus geriausias. Reikia atsižvelgti į begale aspektų: ar tie batai bus naudojami tik laisvalaikiui ar užsiiminėsite aktyviu sportu ir žinoma pritaikyti juos kiekvienai veiklos rūšiai atskirai. Tokį didelį laisvalaikio batų pasirinkimą galite rasti: https://www.tripshop.lt/