batai žiemai

Kokie batai madingi 2016 metų žiemą?

Žiema – vienas sudėtingiausių metų laikų, kuomet stiliaus savitumą parodyti tampa itin sunku. Kol viršutinius rūbus slepia šiltos pūkinės striukės, pats metas pagalvoti apie avalynę ir vyraujančias tendencijas: kas madinga 2016 metų žiemą?

Kalbant apie medžiagas, šį sezoną tikrai neprašausite pasirinkę odinius ar zomšinius batus. Pastarieji gali būti derinami su kitais 8-ojo dešimtmečio elementais, kadangi remiantis šiuo laikotarpiu sudaryti ne tik avalynės, bet ir drabužių topai, jau užvaldę ir visą mados viršūnę. Čia taip pat vyrauja nuostata, jog savo garderobe reikėtų turėtų bent vieną odinę detalę – jeigu nežinote, kas tai galėtų būti, rinkitės odinius batus ir tikrai atrodysite madingai! Turėkite omenyje, jog odinis gali būti vien tik batų priekis.

Norinčioms išskirtinumo, taip pat bus iš ko pasirinkti, kadangi 2016 metų žiemą į madą sugrįžta raišteliai ir kutai – tikėtina, jog savo pozicijų šie elementai neužleis visus metus, todėl jeigu ieškote madingos avalynės, atkreipkite dėmesį ir į šį aspektą. Aukštai varstomi, gladiatorių avalynę primenantys batai turėtų būti šio sezono topas, todėl jeigu ieškote naujovių – šis variantas kaip tik Jums.

Drąsioms modetims turėtų patikti ir avalynė su storu padu ir protektoriais, kurie leidžia patogiai vaikščioti ir ant ledo, o tuo pačiu atrodo itin žavingai. Dar vienas variantas – rinktis aptemptą, aukšto aulo avalynę, su kuria nebus šalta net ir tuomet, kai termometro stulpeliai nukris gerokai žemiau nulio. Artėjant pavasariui, pats metas pagalvoti ir apie guminių batų pasirinkimą – jie šį sezoną vis dar išliks madingi. Ilgesnius ar trumpesnius juos rinksitės, priklauso nuo asmeninio skonio, kadangi šiuo atveju mados dizaineriai neturi vieno aiškaus atsakymo ir palieka teisę rinktis Jums.

Scroll to Top