Drabužiai berniukams. Kaip išsirinkti?

Mūsų mažųjų drabužių spinta ne visada būna perpildyta. Tėveliai galvoja, kad berniukai greitai peraugs savo drabužėlius, todėl nesistengia pirkti jų daug. Galbūt daug ir nereikia, bet dažnu atveju pasirenkamas sintetinis pluoštas, mat jis pasirodo esąs pigesnis, tačiau tarnavimo laikotarpis trumpesnis, todėl, nors taip gali nepasirodyti, bet rūbelius tenka pirkti kurkas dažniau.

Renkantis tarp plataus asortimento drabužių, reikia atsižvelgti į medžiagos sudėtį. Geriausias variantas rinktis natūralaus pluošto medžiagas, ypatingai rūbai berniukams turi atitikti visus kokybės standartus. Mažieji beveik visada yra smalsūs, aktyvūs, todėl sintetinis rūbas gali pakenkti vaiko odai. Reikia būtinai atsižvelgti, ar jūsų vaikutis yra kažkam alergiškas, nes ne visos alergijos formos toleruoja sintetiką. Labiausiai tinkamas variantas, susidūrus su šia problema, yra linas ir medvilnė, nes jie nedirgina vaiko odos.

Kiti natūralaus pluošto audinių privalumai:

1. Patogumas – pirmoje vietoje, norint užtikrinti kokybišką ir aktyvų laiką su mažyliais, nesukeliant papildomų problemų;
2. Oda kvėpuoja – puikia praleidžia šilumą, todėl vaikas vienu metu nesukais ir nesušals, taip jis jausis komfortiškai;
3. Kaip ir kitos natūralios medžiagos, linas ypatingai tinka berniukams, kurie turi prakaito problemų;
4. Ilgas tarnavimo laikas – medžiaga nenusitrina, todėl nereikia dažnai atsinaujinti, nebent mėgstate kaskart naujus apdarus;
5. Galima plauti rūbusį valias, nes jie nesideformuoja: nemažėja, nesusitraukia, nesipūkuoja;

Pigūs drabužiai berniukams dažniausiai sietini su vienkartine kokybe, bet gerai paieškojus, galima rasti rūbų mažiesiems su medvilnės, lino ir vilnos audiniais už žemesnę kainą, ką dažnai siūlo internetinės rūbų parduotuvės. Internetu apsimoka pirkti drabužius, tik tuo atveju, jeigu yra nurodyti visi tikslūs išmatavimai, tokiu atveju nereikia sukti galvos dėl grąžinimo. Tokio tipo apsipirkimas aktualus tėveliams, kurie taupo savo brangų laiką, nes nereikia vaikščioti po parduotuves su mažaisiais ir matuotis skirtingus rūbelius.

Geros kokybės medvilniniai ir lininiai rūbai berniukams gali būti ne tik patogūs ir praktiški, ką matome daugumoje parduotuvių, nes stilius daugumoje parduotuvių prasilenkia su mada, tačiau galima rasti tiek stilių, tiek kokybę atitinkančius drabužius. Tokiu būdu užtikrinamas vaiko patogumas ir geras įvaizdis.

Berniukų drabužinėje vertėtu turėti ne tik laisvalaikio rūbelius, bet ir proginius marškinėlius, kelnytes ir kitus aksesuarus, kad prisireikus, einant į didesnę ar mažesnę šventę, vaikutis būtų papuoštas kiekvienai progai. Labai stilingai atrodo, kuomet berniukų laisvalaikio apranga derinama su vienu kitu elegantiškesniu rūbeliu arba aksesuaru, pavyzdžiui: lengvai krentantys klasikiniai marškinėliai su lininėmis laisvalaikio kelnytėmis.

Bet kokiu atveju, vienas svarbiausių dalykų, jeigu rinksitės rūbelius vaikui internetu, kad šis taip pat galėtų įsitraukti į apsipirkinėjimo procesą, galėtų išsirinkti tai, kas jam patinka. Nebūtina spręsti tik pagal vaikus, bet ir mes, tėveliai tikriausiai nenešiojame rūbų, kurie mums nepatinka.