Ką turite žinoti apie vyrišką apatinį trikotažą?

Turbūt niekada nesusimąstėte, kad apie apatinį trikotažą reikia nusimanyti: tiesiog dėvite, dažnai keičiate, skalbiate ir visą tai kartojate. Bet iš tikrųjų yra daugiau, nei mano dauguma vyrų. Ir nesvarbu, ar vaikinai renkasi šortų tipo apatinį trikotažą, bokserius, trumpikes ar ką nors kita, tikėtina, kad apie juos retai kada susimąsto. O reiktų. Ir labai. Nes tai jūsų asmeninės higienos reikalas.

Todėl daugeliui vyrų trūksta apatinių drabužių etiketo. Apatinius drabužius svarbiausia dažnai keisti ir visada išlikti švariems, be to, išmesti, kai ima irti arba tampa dėmėti. Jei mankštinatės ar per daug prakaituojate, gali būti pravartu pakeisti apatinį trikotažą vidurdienį, t.y., du ar tris kartus paroje, kad išliktumėte švarūs ir gaivūs visos paros metu. Čia pateiksime daugiau patarimų, ką daryti ir ko negalima, kalbant apie apatinį trikotažą.

Paprastos apatinio trikotažo dėvėjimo taisyklės

Yra keletas paprastų taisyklių, kurių galite laikytis, kai kalbama apie vyrų sveikatą ir apatinius. Pirmiausia, santykių ekspertai antrina patarimui, kad apatinius reikia negailestingai išmesti. Jūsų seni apatiniai negali būti sentimentalūs. Vyriškos trumpikės turi būti keičiamos dažnai ne tik ant jūsų kūno, bet ir jūsų spintų stalčiuose, t. y., laikas nuo laiko derėtų atsinaujinti ir senas trumpikes pakeisti naujomis.

Neužsibūkite tik su vieno tipo apatiniais. Geras patarimas yra kartas nuo karto pakeisti apatinio trikotažo tipą, nebent esate religingai atsidavę vien bokseriams arba vien trumpikėms, tuomet mėgaukitės savo mylimais apatiniais. Spalvos, audiniai, kelnaičių tipai, stiliai – rinkitės įvairius ir būkite žavingi. Kad atrodytumėte stilingai, jūs galite apatinius derinti su kojinėmis. Pavyzdžiui, geltonos kojinės puikiai žiūrėsis su geltonomis trumpikėmis ir tai galioja bet kokiai spalvai.

Bokseriai ar kelnaitės – privalumai ir trūkumai

Dažnai žmonės klausia: bokseriai ar kelnaitės? Tai yra jūsų asmeninio skonio reikalas ir niekas už jus nenuspręs. Paprastai bokseriai suteiks daugiau erdvės kvėpuoti, o kelnaitės varžys jūsų kūną. Tačiau verta žinoti, kad aptemptos kelnaitės gali sumažinti vyrų vaisingumą. Todėl tai tik jūs galite nuspręsti, ko jums labiausiai reikia, kas jums patogiausia ir gražiausia. 

Medžiagos reikalai

Kitas klausimas, kurį reikia apsvarstyti, yra tai, kokią medžiagą pasirinkti. Vyrai, kaip ir moterys, kasdienai turėtų rinktis medvilnės ar sintetinių medžiagų mišinius, o prabangesnius šilkus ir kitus linksmus audinius pasilikti ypatingoms progoms, nes apatiniai dėvėsi. Nebent jūsų biudžetas apatiniui trikotažui yra didesnis nei vidutinis.

Naujausi sintetiniai mišiniai yra būdas išvengti nemalonių kvapų ir prakaitavimo. Jūs tikrai turite dėvėti apatinius, kurie suteikia tinkamą atramą ir naudoja drėgmę sugeriantį audinį. Geros naujienos yra tai, kad yra tiek daug sportinių apatinių pasirinkimų visais kainų taškais. Be to, niekada nedėvėkite treniruočių apatinių daugiau nei vieną kartą jų neišskalbę – laikykitės tinkamos higienos ir viskas bus gerai – jokio diskomforto.

Atminkite, kad visada kasdieniam dėvėjimui geriausia rinktis natūralias medžiagas, kurios tikrai nedirgins ir nesukels kitų odos problemų. Tai negalioja sportinėms veikloms, nes ten aktualu kvėpuojantys, greitai džiūstantys audiniai. 

Scroll to Top