Stilingi patarimai praktiškoms ir atvirkščiai

Stilius bei apranga dažnai moteriai yra itin svarbus dalykas, o populiarusis klausimas „ką apsirengti?“ neduoda ramybės rytais arba yra svarstymų objektas prieš užmerkiant akis. Ne veltui, sklinda gandai, kad garsusis S. Jobs nenorėjo skirti laiko šiems apmąstymams, todėl beveik visuomet rengėsi to paties stiliaus džinsais ir megztiniu. Tačiau dažnai moteriai šios paieškos – malonumas. Juk drabužiai lydi visur: darbe, svarbiame susitikime ar pasimatyme. Pasirinkus patinkančią ir tinkančią aprangą juntamas pasitikėjimas, pakili nuotaika, susilaukiama komplimentų. Tačiau kartais patinkantys drabužiai pasižymi mažais trūkumais, todėl vengiama juos dėvėti. Kokie triukai gali padėti?

Visų pirma, turbūt daugeliui gerai pažįstamas nemalonus atsitikimas, kaip atsisegęs užtrauktukas. Kartais kelnės ar sijonas yra tiesiog linkę pasielgti „išdavikiškai“ ir pastatyti jus į nepatogią situaciją. Tačiau su tuo kovoti yra paprastas būdas: prie užtrauktuko prisegti žiedelį (pvz., nuo raktų) ir užsegus jį užmauti ant sagos. Niekas nepastebės šio „patobulinimo“, o atsisegusių kelnių problemos – kaip nebūta. Dar viena dažna problema – nuo peties slystanti palaidinė, ypač jei ji yra su didele iškirpte. Ir šiuo atveju pravartu žinoti mažą paslaptį: ant palaidinės peties išvirkščioje pusėje, ten, kur palaidinė turėtų gulti ant liemenėlės petnešos, įsiūti medžiaginę kilpelę su užsegimu, kad būtų įmanoma apjuosti petnešėlę ir užsegti. Itin paprasta ir efektyvu – jokių priverstinių peties apnuoginimų!

Galų gale, negalima nepaminėti džinsų – vieno iš patogiausių žmonijos išrastų drabužių. Kita vertus, nereta moteris susiduria su įvairiomis problemomis: džinsai pasirodo esantys per ilgi ar susitraukia po skalbimo (čia niekuo dėti priaugti keli kilogramai). Kalbant apie džinsų dydį, nuspręsti: pirkti mažesnius ar didesnius, visuomet sunku. Tačiau vienas iš patarimų įsigijus – neskubėti nešti į siuvyklą taisymui, verta pirmiausiai išskalbti bent du kartus – po šios procedūros džinsai visuomet sutrumpėja iš ilgio. Tačiau, ką daryti, kai šis drabužis tampa per ankštas, kad būtų dėvimas? Vienas iš būdų – įsisprausti į juos, kol dar drėgti ir pabūti kurį laiką – tai neleis audiniui trauktis. Taip pat veiksminga kaip įmanoma labiau juos tąsyti, šiuo atveju gimnastika – geriausia sporto šaka. Žinoma, gali tekti kiek pasikankinti, bet tikslas pateisina priemones, ar ne?

Scroll to Top