Drabužių priežiūros patarimai

Merginoms vis dažniau besidomint mada svarbu žinoti, kaip taisyklingai reikia prižiūrėti savo drabužius, kad jie išliktų tokių pačių ryškių spalvų, o rūbo tekstūra nepakistų ir galima būtų džiaugtis savo išoriniu grožiu dar ilgai ilgai. Mes pateiksime keletą svarbiausių patarimų kurie būtini tvarkant nešvarius drabužius.

Kuo atidžiau drabužiai bus surūšiuoti, tuo jie taps švaresni. Pirmiausia perskaitykite atidžiai etiketes, tada surūšiuokite rūbus pagal spalvą, skalbimo būdą, medžiagos tipą.

Išverskite drabužius į blogąją pusę. Neleiskite nusitrinti aplikacijoms ar spalvoms, apsaugokite rūbelius nuo nusitrynimų kurie gali būti pastebimi skalbiant įprastai.

Prieš skalbdami atskirkite didelius daiktus, tokius kaip rankšluosčiai, paklodės, nuo smulkių, tokių kaip kojinės, apatiniai, marškinėliai.

Neskalbkite purvinų drabužių su tais, kurie neturi aiškiai matomų dėmių ar tiesiog skleidžia nemalonų kvapą. Nerizikuokite, dėmės paprasčiausiai gali „persimesti“ ant kitų rūbų.

Jei rūšiuojate drabužius prieš skalbimą, iš karto naudokite kelių rūšių dėžes į kurias kraunate purvinus skalbinius. Šviesūs, ryškūs ir tamsūs drabužiai, taip dažniausiai rūšiuojami skalbiniai.

Šilko ar satino drabužius geriausia plauti rankomis, jei tokios galimybės nėra, tuomet reikėtų pasirinkti žemą temperatūrą, kuri garantuos, kad Jūsų rūbas nepraras savo išvaizdos.

Niekuomet nelyginkite rūbų nustatę aukštesnę nei rekomenduojama temperatūrą. Jei ir nesimatys akivaizdžių defektų, drabužis greičiau nusidėvės, praras spalvas.

Šie, atrodytų paprasti, bet ne prasti patarimai padės Jums ilgiau mėgautis mėgstamais rūbais ir reprezentuoti save tinkamai viešumoje. Negailėkite nei laiko, nei pinigų prižiūrėdami drabužius, juk jie yra svarbi mūsų gyvenimo dalis.

Scroll to Top