Kaip nuimti šuns plaukus nuo drabužių?

Juokaujama, kad kai kurie šunys šeriasi tik du kartus per metus: pusę metų vasaros sezonu, ir tiek pat laiko žiemos laikotarpiu. Pašalinti augintinio plaukus nuo drabužių tikrai ne visada yra paprasta, todėl pasidalinsime keliomis paprastomis gudrybėmis, kurios padės efektyviau kovoti su šia problema.

Nailoninės pėdkelnės

Neišmeskite senų nailoninių pėdkelnių – jomis galėsite efektyviai nurinkti augintinio plaukus nuo drabužių. Įsielektrinę plaukai kaip mat prilips prie pėdkelnių paviršiaus, todėl galėsite džiaugtis kur kas švaresniais drabužiais.

Lipni juosta

Augintinio plaukus galite nurinkti specialiu pūkų rinkikliu su lipniais lapeliais, arba galite tokį „įrenginį“ pasigaminti patys: dažymo volelį apsukite dvipuse lipnia juosta, ir juo valykite drabužių paviršių.

Skalbimo metu naudokite actą

Skalbdami drabužius įpilkite šiek tiek acto, kuris padės pašalinti prikibusius augintinio plaukus. Skalbimas bus dar efektyvesnis, jei į skalbyklę įdėsite specialų skalbimo kamuolį. Drabužius, kurie yra labai aplipę šuns plaukais, geriausia skalbti atskirai.

Kitos priemonės

Šuns plaukus nuo savo drabužių galite pašalinti ir kitomis priemonėmis. Tam puikiai tinka virtuvinės kempinėlės, latekso pirštinė, drėgnas skudurėlis, guminė pirštinė, ir t.t. Taip pat galite išbandyti ir pripūstą balioną – jis puikiai surenka pavienius plaukelius.

Šalinkite priežastį, bet ne pasekmesNepamirškite augintinį reguliariai šukuoti ir pasirūpinti subalansuota mityba. Pavasarį ir rudenį augintinio mitybą praturtinkite kokybišku lašišų aliejumi, kurio galite įsigyti https://evet.lt/ internetinėje parduotuvėje.

Scroll to Top