progines sukneles

Proginės suknelės

Moteris yra tokia būtybė, kuri sužinojusi, kad artėja gimtadienio, vestuvių, darbo vakarėlio ar kitokia šventė, pirmiausia pagalvoja apie tai, ką vilkės vakarėlio metu. Ir tai yra natūralu, nes moteris yra patelė, kuri visuomet nori pasipuikuoti prieš patiną. Tačiau šiais laikais visa tai ne tik puikavimasis prieš patiną. Tai – kur kas daugiau. Tai galimybė pabrėžti savo būdą, charakterį ar įsitikinimus. Tad ką apie moterį pasako proginės suknelės šventės metu?
Nesuklysime teigdami, kad suknelės – dažniausiai moters pasirenkama apranga šventei. Proginės suknelės gali būti įvairios: ilgos, trumpos, atviros, konservatyvios, gėlėtos, vienspalvės ir t.t. Ir kiekvienas skirtingas proginės suknelės tipas gali daug pasakyti apie moterį kaip apie asmenybę. Dažniausiai progines sukneles renkamasi iš dviejų tipų:
ilgos proginės suknelės – tai savimi pasitikinčioms, pasitempusioms, elegantiškoms moterims, kuri nori (ir gali) išsiskirti iš minios.
Raudonos ilgos ne per daug atviros suknelės – tik drąsioms ir tvirtoms moterims. Jos pabrėžia dailiausias moters kūno linijas. Tokias sukneles renkasi tikrai ne kiekviena.
Ne retai moterys vestuvių ar gimtadienio šventei renkasi ilgas, vasariškai gėlėtas sukneles, kurios atskleidžia merginos žavesį, paprastumą (bet ne prastumą), elegantiškumą bei romantišką sielą. Jos puikiai tinka kiekvienai.
Prie ilgų proginių suknelių privalu avėti aukštakulnius, kurie priverčia pasitempti. Jie skatina išsitiesti ir atskleisi visą savo žavesį. Taip pat vilkint ilgas progines sukneles be galo tinka tvarkingai supinti ar kitaip surišti plaukai. Tai – elegantiškos moters bruožas.

ilgos progines sukneles
trumpos proginės suknelės – tai opcija ilgas kojas turinčioms, savimi pasitikinčioms merginos. Trumpos suknelės visada atskleidžia moters drąsą, pasitikėjimą savimi, koketišką seksualumą ir viliokiškumą. Trumpas progines sukneles renkasi jaunesnės panelės (tai, kaip taisyklė). Ne retai trumpos suknelės gali būti traktuojamos kaip iššaukiantis ir nepadorus pasirinkimas, tačiau galime patikinti, kad konservatyvios, nertos medžiagos trumpos proginės suknelės gali spinduliuoti elegantiškumu.

trumpa progine suknele
Proginių suknelių pasirinkimas labai platus. Jos yra išskirtinės ir, ne retai, nepanaudojamos antrą kartą. Tad geriausias ir praktiškiausias dalykas ieškant tobulos proginės suknelės šventei – jos nuoma. Įvairiuose proginių suknelių nuomų punktuose siūlomos be galo puošnios ir išskirtinės suknelės. Tiek ilgos, tiek trumpos. Ruošiantis šventei apsilankykite ten ir tapkite vakaro pažiba.

Scroll to Top