atostogos Milane

Kur verta apsilankyti stilingai besirengiantiems ir mada besidomintiems asmenims? Žinoma, kad Milane, juk čia gyvena vieni gariausių Italijos dizainerių ir čia gimsta stilingiausios ir naujausios drabužių kolekcijos, čia siuvami madingiausi drabužių deriniai ir čia vyksta vienas įspūdingiausių metų renginių – Milano mados savaitė!  Tad, jei Jus traukia mada, stilius ir grožis, Milanas Jums paliks neišdildomą įspūdį.

Milano mados savaitė

Atostogos Milane yra labai patrauklus pasirinkimas, nes čia šilta, čia galima susipažinti su „stilinguoju Italijos gyvenimu“, taip pat galima pažinti šalies istoriją bei kultūrą, o pastatai, visam laikui pakeis Jūsų požiūrį į architektūrą ir leis ją vadinti menu.

Bet kada keliauti į šį miestą?
Visais metų laikais! (Pirmadieniais muziejai nedirba nei vasarą, nei žiemą, tad planuokitės laiką taip, jog neliktumėte nieko nepešę).
Ruduo Milane ne toks kaip Lietuvoje, jis šiltas ir gaivinantis, tad mūsų tautiečiams pats tas. Šiuo metų laiku vietiniai intensyviai dirba, todėl gatvėse sutiksite dažniausiai tik turistus.
Žiemą Milane kiek žvarboka. Miestas pradeda puoštis ryškiaspalvėmis girliandomis ir įvairiomis dekoracijomis, tad atmosfera tiesiog magiška. Tiesa, Kalėdų metu Milane tvyro itin didelis šurmulys ir spūstys, tad jei nepatinka didelės žmonių grupės galbūt derėtų keliauti kitu sezonu?
Pavasarį Milanas sužavės romantikos mylėtojus. Juk tuo metu pražysta visos gėlės, ore ima tvyroti saldus kvapas, o ir į gatves išeina ne tik turistai, bet ir po žiemos atsigavę vietiniai.
Milane vasarą labai karšta, nors miestai vasarą ištuštėja, čia veikti tikrai yra ką. Parduotuvės, muziejai laukia turistų pravėrę duris.

Atostogos Milane

Taigi, į Milaną galite keliauti visais metų laikais ir visada rasite kažką įspūdingo bei žavingo. Siūlome keliauti su Ryanair, nes Ryanair skrydžiai į Milaną siūlomi itin patraukliomis kainomis.