Mada Kanaruose: kaip stilingai atrodyti atostogų metų?

Tikros save prižiūrinčios damos visada, tiek namie, tiek atostogų metu tiesiog eina iš proto, jeigu ryte neatlieka visų reikalingų grožio procedūrų. O ką dar kalbėti apie tvarkingą ir stilingą aprangą? Šio tipo žmonėms svarbu gerai atrodyti visur ir visada. Ne išimtis ir kelionės.
Priklausomai nuo to, kur keliaujate atostogauti, verta pasidomėti ir tuo, koks šioje šalyje vyrauja klimatas, kaip vietiniai yra įpratę rengtis vienoje ar kitose šalyje. Tarkime, vokiečiai garsėja praktiškumu, todėl paprastai tiek įvairaus amžiaus vyrai, tiek moterys rengiasi paprastai ir tvarkingai. Žinoma, visai kas kita jaunimas ir subkultūrų atstovai. Berlyne tikrai pamatysite tiek pankų, tiek hipsterių ar tiesiog mados mylėtojų, lyg ką tik nužengusių iš Vogue viršelio.
Tačiau verta aptarti ir kitos Europos dalies stilių. Štai Kanarų salos, tarp jų ir Fuerteventura. Šie kraštai vasarą dvelkia karščiu, o žiemą – švelniu pavasarišku klimatu. Taip pat tai – pietiniai kurortai, o kurortai visada diktuoja savitą, tiek tiek puošnų aprangos stilių.
Jeigu pakuojatės lagaminą į Fuerteventurą ir norite visados atrodyti stilingai, pirmiausiai atkreipkite dėmesį į sezoną. Jeigu tai Lapkričio – Kovo mėnesiai, vadinasi Kanaruose šiuo laikotarpiu – drėgnasis sezonas. Galite būti užkluptas lietingų dienų, tad verta pasiimti tokių drabužių kaip: visados madingas odinis švarkelis, laisvalaikio batai ar stilingi sportbačiai, prie jų priderinti paplėšyti arba įprastai jūsų mėgstami džinsai, skėtis. Taip atrodysite šiuolaikiškai, tačiau jausitės patogiai.
Per kiekvienas atostogas tenka apsilankyti iškilmingesnėse vietose ar prabangiuose restoranuose. Tokiu atveju nepamirškite susipakuoti šventinių aukštakulnių ir dailios suknelės.
Na, o karštuoju metų laiku galite pakuotis pačius lengviausius savo drabužius – lengvas šilko tunikas, palaidines ar laisvai plevėsuojančias sukneles, gerai kvėpuojančią avalynę, patogius sandalus.