aids simptomai

Nemadingas gyvenimo būdas

Pripažinkite, daugelis šiandien populiariuose socialiniuose tinkluose Instagram, Facebook ar kituose seka didžiąsias pramogų pasaulio žvaigždes, gražuoles, modelius ir kitus sėkmingus žmones. Dabar pabandykite paskaičiuoti, kiek iš jų nuotraukose šmėžuoja su alkoholio taure, cigarete ar be galo linksmai šėlstantys vakarėliuose? Tokių tikrai rasite ne vieną. Bet ar tikrai šių asmenybių afišuojamas audringas gyvenimo būdas yra madingas. Jei žiūrėsime į gausybę tokio tipo nuotraukų, tikrai gali susidaryti įspūdis, kad stilius dabar yra ne kas kitas, bet niekad nesibaigiančios linksmybės, visa supanti prabanga ir pastovus to rodymas visam pasauliui. Tik ar tikrai taip yra? Galbūt čia yra tik viena medalio pusė? Jei taip, tai ką tuomet slepia antroji?

Liūdna, bet, deja, reali ir vis dažnesnė stilingųjų turtuolių ir vakarėlių liūtų realybė – svaigalai. Nuo nekalto alkoholinio kokteilio iki priklausomybę sukeliančių narkotinių medžiagų – jų susibūrimo vietose galima visai nesunkiai atrasti visko. Iš tiesų daug pramogų pasaulio žvaigždžių, muzikantų, aktorių, modelių ir kt. yra išbandžiusios įvairaus pobūdžio svaigalus. Nemažai jų taip ininka į jų vartojimą, kad tampa rimtai priklausomos. O su įvairiais žalingais įpročiai kaip taisyklė ateina ir nesaugūs lytiniai santykiai.

Atsitiktinės pažintys ir nauji žmonės yra įprastas reiškinys tokių asmenybių kasdienybėje. Seksas su nepažįstamu ar visai menkai žinomu asmeniu jiems nereiškia nieko blogo. Tačiau čia dažniausiai ir padaroma didžiausia klaida. Nenaudojant jokių apsaugos priemonių, pramogaujant ir mylintis su visai atsitiktinėmis merginomis ar vaikinais galima lengvai užsikrėsti rimtomis, o kartais net nepagydomomis ligomis. Tokios lytinės ligos kaip sifilis, gonorėja, ŽIV ar AIDS kartas nuo karto pasigirsta šių pramogautojų tarpe. Anksčiau kaip itin purvinos ir gėdingos ligos laikyti lytinės sveikatos sutrikimai, šiandien tampa vis dažnesnės problemos net ir patiems stilingiausiems bei madingiausiems.

Mirtina infekcija AIDS apie savo karaliavimą žmogaus organizme praneša tam tikrais požymiais. Pagrindiniai AIDS simptomai dažnai būna gausus prakaitavimas naktį, nerimo priepuoliai, bandymai nusižudyti, staigus svorio metimas, pasunkėjęs kvėpavimas, pabalusi ar pažeista oda, nuolatinis galvos skausmas, karščiavimas. Tokie AIDS simptomai paprastai lydi pačius audringiausius ir, gaila, tačiau jokio grožio staigiai naikinama sveikata stilingiesiems tikrai neprideda…

 

Scroll to Top