Telefonų dizainas – kada verta rinktis dėklą?

Nauji išmanieji telefonai dabar ne tik džiugina savo funkcijų gausa – dailiai atrodo ir jų išvaizda. Dizaineriai dažniausiai prie jos dirba ne vieną mėnesį ir stengiasi apgalvoti kiekvieną detalę. Dėl šios priežasties telefonai būna dailių formų, ploni ir gali pasiūlyti plačią spalvų įvairovę. Vis dėl to, visas šis grožis dažnai paslepiamas po paprastu dėklu – ar tikrai verta jį rinktis?

Uždėjus ant jo paprastą, keletą eurų kainuojantį dėklą, telefonas iš esmės tampa toks pats, kaip ir visi kiti. Nesvarbu, jog tam tikras užrašas ar paveikslėlis, esantis ant išmaniojo nugarėlės, Jums atrodo išskirtinis – jeigu pirkote jį įprastoje dėklų parduotuvėje, tikėtina, jog sutiksite ne vieną tokį išskirtinį variantą. Telefoną įdėjus į tokį dėklą, kartais net sunku pasakyti, kas jo gamintojas – jeigu pirkote tam tikrą išmaniojo modelį būtent dėl jo žinomo gamintojo, kodėl garsų vardą reikėtų slėpti nuo kitų?

Tokiais atvejais gelbsti firminiai telefonų dėklai, kurie taip pat gali pasiūlyti išskirtinio dizaino ir kokybės derinį – su tokiu dėklu telefonas bus pilnai apsaugotas, o Jūsų telefonas nepraras savo pradinio žavesio. Laikyti savo išmanųjį be dėklo iš tikrųjų gali būti pavojinga, todėl ši alternatyva – vienas geriausių variantų. Žinoma, specialiai tam telefono modeliui sukurti dėklai kainuoja kur kas daugiau nei įprasti variantai parduotuvėse, tačiau jeigu jau investavote į geresnį telefoną, vertėtų pasirūpinti ir stilinga jo apsauga.

Dar viena idėja – ant savo išmaniojo uždėti permatomą dėklą, o ekraną užklijuoti specialia plėvele. Pastaroji neatkreips jokio dėmesio, o permatomas dėklas leis nepaslėpti viso telefono dizaino. Vis dėl to, pati išmaniojo įrenginio forma šiek tiek pakinta, tad išlaikyti identiškos pirminės jo išvaizdos tikriausiai nepavyks.