Kada dirbtinis įdegis yra saugesnis pasirinkimas?

Kai kurios moterys taip dievina įdegį, jog nori mėgautis UV spinduliais kiaurus metus – tiek vasarą, tiek žiemą. Ir kai kurios tą gali pasiekti nesunkiai. Gausiausiai saule mėgautis gali tamsesnės odos savininkai. Natūraliai šviesios odos žmonės paprastai yra jautresni saulei ir jos poveikiui. Kai kuriuos net gi vargina nuolatinis bėrimas nuo saulės, kuri dirgina jautrią odą. O ką dar kalbėti, jeigu kūnas nusėtas apgamais, kurie nuo saulės poveikio bet kada gali tapti piktybiniais. Iškyla dilema – ar saugoti sveikatą ir odą, ar pasiduoti grožio vilionėms ir mėgautis gražiu įdegiu?

Daug pasirinkimų neturime: degintis galima saulėje arba soliariume, tačiau abu šie būdai vienodai žalingi odai. Čia tampa įdomus trečiasis variantas, kuris kai kurioms sukels šypseną, tačiau teisingai atliekant visą procesą, galima mėgautis įdegį primenančia oda, kurią pamatę net ir žiemos vidury žmonės manys, jog atostogavote šiltuose kraštuose. Tai – savaiminio įdegio priemonės.

Savaiminio įdegio priemonės – tai iš pažiūros paprasti kremai ar losjonai, kurie užtepti ant odos palaipsniui patamsėja ir išlieka ant odos paviršiaus tam tikrą laiką arba kol jų palaipsniui nenusiplauname. Yra keletas savaiminio įdegio kremų rūšių – vieni skirti šviesiai odai, kiti – tamsiai. Pirmieji paprastai yra švelnesnio veikimo, todėl tiks ir tamsesnėms merginoms, norinčioms tik šiek tiek paryškinti savo odos atspalvį.

Šias priemones tepkite su guminių pirštinių pagalba, kitaip jūsų rankos liks geltonos. Pasistenkite losjoną įdegiui tepti kuo tolygiau, bet nepersistenkite. Jeigu po kelių valandų atsiradus visam efektui pamatysite vietų, kurios atrodo šviesiau, galėsite ten papildomai užtepti dar šios priemonės. O tamsesnes vietas galima pratrinti citrinos rūgštimi, kuri išims šiek tiek spalvos ir pašviesins šiuos plotus.

Taigi, sveikas įdegis – įmanomas. Tegul bėrimas nuo saulės ir kiti odos pavojai tampa praeitimi!

Scroll to Top