pakavimo maiseliu madingas panaudojimas

Neįprastas polietileninių maišelių panaudojimas – nauda ekologijai ir nauja mada

Tarša ir ekologija – dvi aktualios, tarpusavyje susijusios, šiandieninio pasaulio temos, kurios svarbios kiekvienam iš mūsų. Nors šiuolaikiniai žmonės, lyg ir, nėra abejingi ekologiškiems principams (dažnas rūšiuoja šiukšles, stengiasi nešiukšlinti aplinkos, renkasi gamtai draugiškas prekes ir t.t.), bet aplinkos užterštumo rodikliai – gana aukšti. Verta pamąstyti, kaip tausoti pasaulį, kuris mums atstoja namus.
Antrinis perdirbimas – svarbus ir naudingas procesas, padėsiantis laikytis ekologijai svarbių principų. Prieš mesdami daiktą į šiukšlių dėžę, turėtume pagalvoti ar jis negali būti prikeltas antram gyvenimui. Vartotojiškos visuomenės narių principas, pagrįstas veiksmais „pirkti“ ir „išmesti“ – paprastas, savanaudiškas ir žalingas. Moterims lakios fantazijos netrūksta, jos randa išeitį iš sudėtingiausių situacijų, tad ir šiuo klausimu jų išradingumui nėra ribų.
Maišeliai pakavimui, mums praverčiantys apsipirkinėjant, nuo šiol nesikaups namuose, nebus metami į šiukšlių dėžę, nes idėja kaip juos panaudoti ekologijai ir madai, turbūt, sužavės ne vieną skaitytoją. Dažnai į plastikinius maišelius tiesiog sudedame šiukšles, kurios vėliau keliauja į konteinerius, tačiau pakavimui skirtų polietileno maišelių perteklius – dažnas reiškinys kiekvienos namų šeimininkės virtuvėje. Iš šių maišelių galima nusinerti įvairiausius daiktus: rankines, apyrankes, dėžutes įvairiems daiktams (pvz.: žaislams, papuošalams, siūlams ir pan.) ar net kilimėlius vonios kambariui. Gamybos principas – toks pats kaip nėrimo tradiciniais siūlais. „Siūlus“ iš maišelio pasidaryti paprasta: tereikia jį tiesiog sukarpyti ir surišti mazgeliais arba kirpti plastikinį pakavimo maišelį „gyvatėlės“ principu. Svarbu, kad turėtumėt vientisą, norimo ilgio virvelę. Telieka sugalvoti ką iš pagamintų „siūlų“ nersite: ekologišką, drėgmei atsparų kilimėlį vonios kambariui ar madingą rankinę išvykai į prekybos centrą.
Tam, kad būtume stilingi ir madingi, tausotume tai, kas aplink mus – nereikia didelių kaštų ar pastangų. Svarbi fantazija, idėja, noras ir net plastikiniai pakavimo maišeliai gali būti „prikelti“ naujam gyvenimui.

Scroll to Top