Salės puošimas vestuvėms balionais

Vestuvės – viena iš pačių reikšmingiausių gyvenimo akimirkų. Juk tai diena, kai du žmonės viens kitam prisiekia amžiną meilę. Toks reikšmingas momentas tiesiog privalo būti paminėtas tobulai, todėl jaunieji savo vestuves pradeda planuoti metai prieš (ar net anksčiau) didžiąją šventė. Planuojama data pirmiausia (dažniausiai) derinama su bažnyčios ir civilinės metrikacijos skyriaus užimtumo grafiku. Užsakoma ceremonijos diena ir valanda. Vėliau rūpinamasi pobūvio salės nuoma, kurioje ir bus praleidžiama didžioji šventės dalis.

Labai svarbu tinkamai paruošti šventės patalpą, kuri labai lems ir svečių nuotaiką. Ne tik spalvos, bet ir pačios dekoracijos labai reikšmingos renkantis tinkamiausią puošimo variantą. Ne retai vestuvių salės puošybai naudojamos gėlės, kurios suteikia malonų aromatą, tiesiogine žodžio prasme pagyvina erdvę. Tačiau vis dažniau pasirenkama šiek tiek pigesnė alternatyva gėlėms, nors ne tokia gyva, bet labai žaisminga dekoracija – šventiniai balionai.

Salės papuošimas vestuvėms balionais tikrai neturi asocijuotis su vaikų švente. Tai labai jauki ir žaisminga dekoracija, kurią galima pasirinkti iš įvairiausių formų (širdelės, rutuliai, gėlės ir kt.) didžiulės spalvų paletės ir net iš skirtingomis dujomis pripildyto vidaus.

Iš tradicinės formos balionų galima suformuoti įvairių kitų formų ar vaizdų, pavyzdžiui, didžiulę širdį ties jaunųjų sėdimomis vietomis, jų pirmąsias vardų raides ir kt.

Didžiulis balionų spalvų pasirinkimas padaro balioną labai universalia dekoracija, nes formuojant kažkokį vaizdą, niekada nepristigs reikiamų atspalvių. Vestuvėse dažniausiai naudojamos šviesios, šiltos spalvos. Labai mėgstamos pastelinės spalvos, kurios suteikia jaukumo, elegancijos pojūtį bei nerėžia akies.

Salės puošimas vestuvėms balionais – puikus pasirinkimas. Tokia dekoracija erdvei suteikia savitumo, originalumo, o jei pasirinkti balionai užpildyti helio dujomis, tad kabėdami ore jie atrodys šiek tiek nežemiškai, net magiškai..

Scroll to Top