2015 metų vasaros mados tendencijos

Į duris besibeldžianti vasara ir sparčiai šylantys orai kviečia atsinaujinti ir išvėdinti šiek tiek primirštą šiltojo metų sezono garderobą. Susirūpinote, ar Jūsų spintos turinys atitinka šių metų mados tendencijas? Ar žinote, kokios spalvos, raštai ir deriniai madingiausi šiltuoju sezonu?

Dangaus spalvos. Šiltąjį sezoną madingiausios mėlyna ir geltona spalvos. Švelnūs dangaus ir saulės atspalviai ne tik dera tarpusavyje, bet ir lengvai taikomi su klasikine balta, juoda bei raudona.

Atsargiai… raudona! Šią vasarą žemai nusilenkite ir atituokite pagarbą raudonai spalvai. Ji vyraus kone visuose šio sezono raštuose: dryžiuose, langeliuose, dėmėse ir gėlėse. Raudona – itin moteriška ir viliojanti spalva, suteikianti dailiosios lyties atstovėms drąsos bei pasitikėjimo saivimi. Bus karšta!
Maža balta suknelė. Be abejonės, kiekviena iš jūsų turite mažą juodą suknelę, kuri yra amžina klasika, tinkanti visomis progomis. Šį sezoną juodą suknelę pamėginkite iškeisti į baltą, kuri itin papuoš įdegusį kūną ir pabrėš jūsų žavesį. Įvairiais nėriniais, gėlėmis ir raštais dekoruotos baltos suknelės – šios vasaros hitas, tinkantis dėvėti tiek darbe, tiek laisvalaikiu, tiek ypatingomis progomis.
Zebro dryžiai. Pavasaio metu ypač išpopuliarėję dryžiai iš drabužių siluetų nesitrauks ir šią vasarą. Įvarių storių ir spalvų dryžiai paryškins jūsų figūrą, paslėps trūkūmus bei išryškins privalumus – tereikia išsirinkti jums labiausiai tinkantį dryžių variantą. Nepamirškite – jei ketinate vilkėti dryžuotus marškinėlius, kelnes rinkites vienspalves ir atvirkščiai. Kitu atveju rizikuojate tapti pernelyg panaši į zebrą.
Gėlių vaikai. Jei pamėgintumėte įsivaizduoti tipišką hipį, ko gero jis vilkėtų ryškią, margą palaidinę, mėlynus platėjančius džinsus, akinius apvaliais stiklais bei segėtų gėlę plaukuose. Būtent toks aštuntojo dešimtmečio įvaizdis sugrįžta į madą.
Džinsai, rodos, niekada neišeis iš mados. Šį sezoną rinkitės tokius, kurie jums tinka ir patinka labiausiai – šviesiai ar tamsiai mėlynus, tvarkingus ar plėšytus, platėjančius ar siauro kirpimo. Madinga tai, kas jums tinka!
Hipiški margi ir gėlėti raštai puoš jūsų palaidines, sukneles bei sijonus. Būkite drąsi ir nebijokite eksperimentuoti!

Vasara jau atėjo, o jūs vis nerandate laiko atnaujinti savo spintos turinį? Nesirūpinkite – drabužiai internetu visada greitas ir patogus sprendimas. Jums tereikia išsirinkti patinkančius modelius, įtraukti juos į pirkinių krepšelį, atsiskaityti jums patogiausiu būdu ir jau kitą darbo dieną galėsite džiaugtis naujais pirkiniais.

Scroll to Top