Gražiai rengtis reikia ne vien laisvu laiku, o ir darbe!

Kiekvienas grožį supranta savitai, tačiau tvarka ir gera savijauta reikalinga kiekviename darbe ir visai nėra svarbu, ar dirbate ofise, ar prie statybų. Atvėsus orams būtina tinkama apranga. Dirbant esant žemai temperatūrai siūlome pasirinkti kokybiškus žieminius darbo rūbus. Darbo rūbų yra tikrai daug, dėl to reikia išsirinkti atsakingai. Dirbant lauke ir sunkų darbą svarbu sušildyti rankas ir kojas, dėl to  nepamirškite tinkamų batų ir pirštinių, kurias rasite čia: https://www.atvila.lt/lt/produktai/darbo-pirstines/vienkartines-pirstines/nitrilines-pirstines–6 

Populiariausi ir reikalingiausi žieminiai darbo rūbai:

  • Žieminės kepurės, kurios yra madingos ir gali sušildyti tiek lauke, tiek jei reikia patalpoje. Šiltos, megztos kepurės – tinkama apsauga galvai, padeda išvengti skausmingų ausų ligų. Negana to, tokios kepurės yra madingos ir atrodo stilingai, dėl to jei teks dirbti gatvėje atrodysite gerai ir šiltai.
  • Žieminės striukės yra svarbiausias atributas tuomet, kai dirbate lauke, nes juk kas daugiau, jei ne striukė jus šildys. Žinoma, svarbu, jog striukė būtų kokybiška ir šilta, tačiau svarbus ir jos dizainas, turi būti kišenės. Galite išsirinkti iš įvairių medžiagų pagamintų striukių. Šie šilti darbo drabužiai išsiskiria tuo, kad yra ne tik šilti, bet ir saugūs, nes dauguma žieminių darbo striukių yra su atšvaitais ir tamsiu metų laiku saugo, nes leidžia būti matomiems ir išvengti nelaimingų atsitikimų.
  • Žieminiai džemperiai. Tai šilta darbo apranga dirbantiems darbus, kai reikia daug judėti. Be to, jie mėgstami vilkėti ir namuose, nes yra dailūs ir smagūs. Toks megztinis tinka išeiti ir į lauką tuo metu, kai dar nėra labai šalta, galima ir be striukės, o atšalus orams mėgstamas rūbas ir po striuke.
  • Darbiniai žieminiai puskombinezoniai ypač tinka autoservizo, sandėlių darbuotojams ir pan. Nes jie ir madingi, patogūs ir saugūs. Tokia apranga apsaugo nuo šalčio, turi puikų dizainą ir smagias kišenėles.
  • Pašiltintos liemenės su atšvaitais – papildomai šildo ir leidžia laisvai judėti. Mėgiamos ant šiltų megztinių rudenį ir pavasarį, šaltais rytais. Labai patogu, nes nevaržo rankų darbo.
  • Apatinės termo kelnės – šilti darbo rūbai, dažnai vilkimi po kelnėmis ir stipriai apsaugantys kojas nuo sušalimo.

Šilti darbo rūbai atėjus šaltajam metų laikui – būtini, kad jaustumėtės ir saugūs, ir sveiki. Tačiau tinkamai pasirinkti rūbai leis išlikti ir stilingais, nes juk taip smagu, kai kolegos pagiria ir pačiam smagiau atrodyti tvarkingai, dėl to reikia rinktis tinkamus darbo rūbus.