Jūsų mėgstamiausia pižama

Kas yra jaukus vakaras? Kažkam tai buvimas mieste su skania ledų porcija, kažkam tai apkabintas gyvūnas, kažkam tai – mylimiausios pizamos, jaukios šlepetės ir už lango pakilęs mėnulis… Vakare visi norime jaukumo, lengvumo, poilsio. Jeigu ne iš karto – tai vis tiek galiausiai ateina tas momentas, kai norisi pailsėti. Tada kuo viskas patogiau, tuo geriau. Juk net ir savo augintiniui padedame gražią pagalvėlę, ant kurios jis ar ji gali miegoti patogiai. Tad ir mums svarbu tiek patys patalai, tiek oro temperatūra, tiek pizamos, su kuriomis ruošiamės į lovą. Ir ypatingai tai svarbu tuomet, kai norime jaukaus vakaro labai nejaukią dieną – lapkričio, spalio, gruodžio ar kitą dieną, vakarą. Šiandien klausiame savo skaitytojų – kokios pižamos yra jų pačios mėgstamiausios, gražiausios ir dažniausiai pasirenkamos.
Panaši į teniso suknelę
Emilija sako, kad iš tiesų jai patinka dviejų rūšių naktiniai drabužiai. Tai – pizamos vyrams, kurias ji kartais tiesiog nušvilpia iš savo vyro spintos. Ir taip pat – lengvučiai, mažučiai, paprasti naktiniai marškiniai, kuriuos ji mielai dėvi namie. O atsarginius tokius pačius variantus dar ir vežiojasi į svečius, kai tenka nakvoti kažkur kitur. Man ji yra labai miela ir tikrai patogiausia iš visų, kokias kada teko turėti. Dažniausiai taip būna, kad su tokiomis trumpomis pižamomis patogiai išsimiegi. Ir nekaršta, ir nespaudžia, ir pridengia kiek reikia. Taigi, šie Emilijos naktinukai jai yra pasirinkimas Nr. 1.
Šilkiniai naktinukai
Dar vienai merginai, gyvenančiai Vilniuje, labiau negu moteriskos pizamos patinka tiesiog naktinukai. Ji sako, kad juos pirko iš lilu.lt. „Istorija juokinga, nes pirkau lyg ir dovanų, turėjau eiti į gimtadienį. Bet tą patį vakarą man pasidarė taip bloga, nes apsinuodijau maistu. Supratau, kad nors ir labai geros draugės gimtadienis, bet tokios būklės tikrai į jį eiti negaliu. Todėl atsiprašiau ir likau namie. Likusi namie nutariau pažiūrėti, ką turiu gero tame dovanų krepšy. Tada išsipakavau naktinukus ir tapo aišku, jog čia ir yra tai, ką man reikia gauti tarsi dovanų sau šį vakarą. Taigi, aš tuos naktinukus tarsi sau pati pasidovanojau ta proga, kad apsinuodijau maistu. Ir nuo to laiko man jie tapo tikrai mėgstamiausiu miegojimo drabužiu. Nors neatmetu ir pižamų – jos yra labai geras pasirinkimas kelionėse“, – sako ji.
Pižama su palmėmis
Pižamoms ištikima Eglė sako, kad tai – jos mėgstamiausias miegojimo rūbas. „Pirmąją pižamą įsigijau, kai turėjau keliauti į Italiją atostogų ir išsinuomojau vietą pigiame hostelyje. Tada dar buvau studentė, lovos kaina buvo berods tik 10 eurų už naktį, bet ir tai atrodė daug. Kambaryje gyveno daugiau žmonių, kurie vieni ten tik pernakvojo, o kiti ir ilgesniam laikui buvo įsikūrę. Dar prieš kelionę supratau, kad mane tikrai domina platus asortimentas pižamų ir man būtinai reikia vieną įsigyti. Jeigu to nepadarysiu – negalėsiu vykti į kelionę. Tikrai menkiausiai norėtųsi, kad kelionės metu nusispardyčiau lovoje antklodę, ir imtų matytis viskas, kas privatu, kai kambaryje pilna nepažįstamų žmonių. Taigi, tada įsigijau pirmą pižamą. Iki dabar turiu savo originalios pizamos kolekciją. Mano mėgstamiausia – labai lengvo violetinio audinio su palmėmis. Tik su tokia pižama galiu tikrai gerai išsimiegoti ir pasijausti tikrai švariai, ramiai ir smagiai. Taigi, toks pasirinkimas man atrodo ir patogus ir stilingas“, – tikina mergina.