batai 2016

Kokie batai madingi 2016 metais?

Kiekvieni metai, o kartais ir kiekvienas naujas sezonas, mados mylėtojams pateikia vis naujų iššūkių – kaip neatsilikti nuo naujausių tendencijų ir visuomet atrodyti stilingai? Kuo anksčiau išsiaiškinsite, kas bus madinga artimiausią sezoną, tuo daugiau laiko turėsite prekių paieškoms, tačiau net ir dabar nevėlu atnaujinti savo batų lentyną ir įnešti į ją šiek tiek mados vėjų. Kokie batai madingiausi 2016 metais?

Vienas iš šių metų topų – gladiatorių stiliaus avalynė. Šiuo metu mados viršūnėje tvirtas ir aukštas pozicijas užsiėmę įvariausi raišteliai, todėl renkantis tinkamiausius batus, šio fakto derėtų pamiršti. Pati avalynė gali būti ir lygiapadė, ir ant kulniukų – svarbiausia, jog ant jos netrūktų raištelių, kurie gali būti suvarstomi net iki kelių.

Panaši situacija yra ir su šlepetėmis – šiais metais madingos tiek lygiapadės, tiek aukštą kulną turinčios šlepetės, kurios nebūtinai turi būti panašios į tokias, su kuriomis mielai vaikščiojate namuose. Ryškiaspalvės, išsiuvinėtos ar storą padą turinčios šlepetės suteiks išskirtinį įvaizdį ir tuo pačiu leis neatsilikti nuo vyraujančių mados tendencijų. Nuo jų neatsiliksite ir tuomet, kai nuspręsite pasirinkti itin ilgus, visą koją dengiančius ilgaaulius batus – juos siūloma rinktis net ir tuomet, kai oro temperatūra pakyla gerokai aukščio nulio.

Toms, kurios nenori išsiskirti su įprastais aulinukais, nusivilti taip pat nereikės – ši avalynė vis dar išlieka populiari, tad net ir sekant visas mados naujienas, šių batų atsisakyti tikrai neteks. Vertėtų pagalvoti ir apie įmantresnius tokio modelio batų variantus – 2016 metais madingi bus aulinukai, kurie turi ir nedidelį kulniuką. Vaikščioti sunkiau nebus, tačiau atrodysite itin žavingai – galbūt iš tikrųjų metas išbandyti kažką naujo ir pagalvoti apie batų lentynos reviziją?

Scroll to Top