Madingos grindys namuose – kokias pasirinkti?

Mada yra beribė. Ji atsispindi drabužiuose, makiaže, šukuosenose, namų interjere ir eksterjere. Daugelis žmonių stengiasi neatsilikti nuo mados ir kurti savo aplinką tokią, kuri patiktų ne tik jiems, bet ir aplinkiniams. Tačiau, kaip yra su ilgaamžiais sprendimais, tokiais, kaip pavyzdžiui, grindys? Juk grindis įsidedame ilgam laikui, o jas keisti kas kelis metus ne tik kad nepatogu, tačiau ir labai brangu.

Madingų grindų pasirinkimas

Tikrai nebūtina grindų keisti kas kelis metus, kai keičiasi mada, užtenka išsirinkti standartines, klasikines grindis ir jomis džiaugtis dar daugelį metų. Tikriausiai niekada neatsibostantis ir itin gerai atrodantis grindų variantas – laminatas.

Klasikinis laminatas. Klasika visais laikais buvo geras pasirinkimas, išliko toks pats ir dabar. Visame pasaulyje žmonės perka šio tipo laminatą, nes jis atrodo gražiai, yra lengvai paklojamas ir prižiūrimas, norintys jį įsigyti gali rinktis iš nemažo spalvų pasirinkimo. Gamintojai tikrai supranta, kad žmonių skonis yra skirtingas, todėl yra praplėtę spalvų paletę.

Klasikinis laminatas išsiskiria savo privalumais. Laminato grindys tinkamos dėti bet kokioje patalpoje, ar tai būtų miegamasis, ar virtuvė, ar net darbo ar vaikų kambariai. Klasikinis laminatas labai geras pasirinkimas tose erdvėse, kur vyksta intensyvus judėjimas – jis nesusivaikšto, nesideformuoja ir ilgai nesusidėvi. Norint žinoti ar laminatas tinkamas dėti drėgnose patalpose reikia atsižvelgti į jo klasę.

Ekologiškas laminatas. Ekologiškas laminatas jau iš savo pavadinimo išduoda, kad yra natūralus, pagamintas be jokių toksinų, todėl tinkamas pasirinkimas tiems žmonėms, kurie yra alergiški. Kaip ir klasikinis, ekologiškas laminatas tinkamas dėti įvairiose patalpose, atrodo tikrai gražiai, o ir spalvų pasirinkimas yra nemenkas. Kalbant apie drėgnas patalpas, tokias kaip virtuvė ar rūsys – ekologiškas laminatas yra laimėtojas. Jis tinkamas dėti ir ant šildomų grindų, išlaiko šilumą, ant jo nesikaupia dulkės, todėl reikia rečiau valyti.

Jeigu sunku išsirinkti grindis pačiam, tai visada galite kreiptis pagalbos į jas parduodančius specialistus. Pardavėjų klauskite apie laminatų privalumus, jų skirtumus ir kainas, taip pat apie laminato klases. Savo sritį išmanantis specialistas tikrai padės ir patars, kurį laminatą kokiai patalpai geriausia rinktis, kokios spalvos yra ant bangos ir kuris laminatas tikrai yra madingas bei ilgaamžis pasirinkimas jūsų namams.