Nestandartiniai baldai vaikų kambaryje

Vaikų kambarys – ta vieta, kurioje daugiausiai laiko praleidžia mažamečiai. Jie savo erdvėje kuria įvairiausius siužetus, įsivaizduoja, kad gyvena pasakų pilyje ar kosmose. Vaikai yra tikri svajotojai, todėl jų asmenine erdve pasirūpinti iš ties svarbu. Vienas iš elementų, užtikrinantis, kad vaikų kambarys bus išskirtinis ir unikalus – nestandartiniai baldai.

Nestandartiniai baldai

Nestandartiniai baldai – tai baldai, kurie yra visiškai išskirtiniai, neatitinkantys jokių kasdieninių standartų. Tokių baldų gamyba užsiima tikrai ne kiekviena baldus gaminanti įmonė, kadangi norint pagaminti išskirtinius baldus neužtenka tik patirties ar profesionalumo. Tam, kad baldų gamintojas suprastų ko nori žmogus, jisai turi būti susipažinęs su baldų dizainu iš esmės, mokėti suprasti ko reikalauja klientas ir pasitelkęs fantaziją pasiūlyti savo variantų.

Tinkamas erdvės išpildymas

Erdvės išpildymas – tikras iššūkis kiekvienam žmogui. Tam, kad vaikų kambario erdvė būtų tinkamai išpildyta, baldai neužgrūstų kambario ir liktų vietos žaidimams, pasitelkite dizainerių pagalbą. Kartu su dizaineriu ir baldų gamintoju pasibraižykite vaikų kambario planą, nuspręskite, kokie nestandartiniai baldai kurioje vietoje stovės. Jeigu turite galimybę, pasikalbėkite su baldų gamintojais apie kelių funkcijų pritaikymą vienam daiktui. Pavyzdžiui, kambario spintos, iš kurios lova išlenda tiktais nakties metu, o dieną ją galima tiesiog suskleisti.

Jeigu darysite vaikų kambaryje drabužinę, geriausias variantas rinktis modernią slankiojančią durų sistemą. Taip vaiko kambarys atrodys ne tik šiuolaikiškas, bet ir iš ties patogus. Nevenkite ryškių spalvų. Planuodami interjerą, pasitarkite su mažuoju, kokios spalvos turėtų dominuoti kambaryje, kokių paveiksliukų jisai norėtų. Neribokite nei savo, nei vaiko fantazijos ir įgyvendinkite pačius slapčiausius mažojo norus.

Svarbiausias dalykas – pasidomėkite kokias medžiagas naudoja baldų gamintojai. Rinkitės tik kokybiškas, natūralias medžiagas ir būkite ramūs, kad nestandartiniais baldai vaikų kambaryje tarnaus daug metų.