Prie ko derinti patalynės komplektą miegamajame?

Miegamasis yra pati svarbiausia poilsio erdvė, todėl svarbu pasirūpinti, kad čia galėtumėte atsipalaiduoti ir pamiršti dienos rūpesčius. Niekam ne paslaptis, kad spalvos turi didelį poveikį mūsų nuotaikai, todėl rinktis įvairius miegamojo elementus vertėtų itin atsargiai. Pasirūpinkite, kad šios namų interjeras būtų darnus, o pasirinktos spalvos garantuotų ramybę.

Rinkitės šaltus atspalvius

Puikiu pasirinkimu gali būti pasteliniai atspalviai: šviesiai mėlyna, žalia, levandų spalva ar gesinta rožinė. Šias spalvas taip pat galite derinti tarpusavyje: pavyzdžiui, jei sienos yra švelniai melsvos spalvos, galite rinktis tamsiai mėlyną ar pilką patalynę, jei sienos yra pilkos spalvos, prie jų puikiai derės levandų spalvos patalynės užvalkalai, ir t.t. Nebijokite rinktis tamsių spalvų patalynės užvalkalus: jei kambaryje vyrauja šviesūs atspalviai, tamsios spalvos patalynė jo tikrai nepavers pernelyg niūriu.

Ar verta rinktis ryškias spalvas?

Žinoma, persistengti tikrai nereikėtų, tačiau keli ryškūs akcentai tikrai nepakenks. Pavyzdžiui, gali pasiteisinti ryškių spalvų pagalvėlės ar lovatiesė. Jei svarstote apie galimybę atlikti remontą, vieną miegamojo sieną galite nudažyti ryškia spalva, ir prie jos derinti patalynės užvalkalus ar kitus akcentus. Naudinga žinoti, kad ryškios spalvos gali suteikti energijos, tačiau svarbu pasirūpinti, kad ilgainiui ryškių spalvų deriniai neimtų erzinti.

Kokios spalvos dažniausiai pasirenkamos miegamojo įrengimui?

Planuojantiems atlikti remontą naudinga rinktis tokias spalvas, prie kurių bus nesudėtinga derinti įvairių atspalvių interjero detales. Populiariu pasirinkimu tampa balta, kreminė, smėlio ar ruda spalva, prie kurios galima derinti raštuotą lovatiesę, ryškių spalvų pagalvėles, įvairiaspalvius patalynės užvalkalus, ir t. t.Epik.lt internetinėje parduotuvėje rasite tikrai nemažą patalynės užvalkalų pasirinkimą, todėl visai nesvarbu, kokios spalvos vyrauja jūsų miegamajame, – čia tikrai išsirinksite jums labiausiai patinkančių prekių.

Scroll to Top