pakabinami-stilingi-radiatoriai

Šaltuoju metų laiku šilumą skleidžiantį radiatorių galima būtų rasti vos ne kiekvienuose namuose. Paprastai tokie pakabinami radiatoriai neatrodo patraukliai, todėl atsiradus poreikiui pertvarkyti namų interjerą, pirmiausia turėtumėte užduoti sau klausimą, ar radiatorius turėtų likti, ir jei taip, kaip jis galėtų būti pritaikytas prie planuojamo interjero?

Ieškant sprendimų, kaip radiatorių paversti stilinga interjero dizaino detale, verta atkreipti dėmesį į žemiau pateiktas idėjas:

  1. Dažnai radiatoriai yra slepiami po specialiomis priedangomis, tokiomis kaip grotelės, specialūs gaubtai ar stiklinės sienelės. Toks pasirinkimas ypatingai tinka vaikų kambaryje, kur yra rizika, kad vaikas prisilietęs prie stipriai įkaitusio radiatoriaus gali nusideginti. Kita vertus, nors tokie radiatorių dengiantys pasirinkimai atrodo gražiai bei papuošia kambarį, tačiau dažnai jie riboja radiatoriaus skleidžiamos šilumos tinkamą paskirstymą. Montuojant tokias priedangas, svarbu užtikrinti prieigą prie radiatoriaus, kuomet atsitinka avarinės situacijos ir juos reikia taisyti ar keisti.
  2. Radiatorių galima ne tik paslėpti, tačiau jį padaryti ir funkcionaliu baldu uždengiant jį spintele arba virš jo pakabinant lentyną. Renkantis tokį interjero dizaino sprendimą, kartu yra sukuriamas papildomas paviršius susidėti malonioms smulkmenoms, knygoms.
  3. Ketaus radiatoriai ir natūraliai gali būti kaip puikus akcentas, kuriant vintažinį interjero stilių, tačiau dar patrauklesni jie tampa perdažyti. Kaip perdažyti radiatorių, yra Jūsų pasirinkimas: jis gali „įsilieti“ į kambario interjerą arba tapti ryškiu ir išskirtiniu akcentu. Naudojant karščiui atsparius dažus, radiatorius gali įgauti visai kitokią išvaizdą, kuri Jus džiugintų ir šildytų net niūriausiais vakarais.
  4. Radiatorius taip pat galima papuošti naudojant dekupažą. Ši dekoravimo technika leidžia pasirinktus piešinius perkelti ant įvairiausių paviršių. Svarbu paminėti, kad dekupažuojant radiatorius būtina naudoti karščiui atsparias medžiagas. Neabejotina, kad taip papuoštas radiatorius bus išskirtinė Jūsų namų interjero detalė.

Vis gi, jei nusprendėte pakeisti savo seną radiatorių ir ieškote naujo, nepamirškite, kad šiuo metu rinkoje siūloma įvairaus dydžio, formų ir stilių dizainerių kurtų pakabinamų radiatorių, kurie yra puiki alternatyva seno dizaino radiatoriams. Tokie modernaus dizaino radiatoriai gali atrodyti kaip meno kūrinys šiuolaikiniame interjere.

Negalvokite apie radiatorių kaip apie didelį, gremėzdišką daiktą, o žiūrėkite į jį kaip į galimybę suteikti namams stiliaus ir išskirtinumo „prieskonio“. Įgyvendindami šaunias idėjas, kurios padės integruoti radiatorių į Jūsų susikurtą interjerą, neabejotinai papuošite savo namus.