Garsūs modeliai ir tragiški jų gyvenimai

Gyvenimo negandos neaplenkia nė vieno – įvairios ligos ir tragiški įvykiai pasiglemžia net ir pačių sėkmingiausių pasaulyje žmonių ar jų artimųjų gyvybes. Į šią kategoriją būtina įtraukti ir mados pasaulio asmenybes bei ikonas. Žinoma, šiais laikais garsiems modeliams būdingiausios tragedijos yra daugiausiai susijusios su tokiomis ligomis kaip anoreksija, bulimija ir priklausomybė nuo narkotikų. O pastarasis – tai tiesiausias kelias į AIDS.

AIDS simptomai yra uždelsti, kadangi ŽIV virusas gali žmogaus baltuosius kūnelius, kurie atsakingi už imunitetą, naikinti ir dešimt ar daugiau metų, kol galiausiai neegzistuojantį žmogaus imunitetą galutinai pakerta tokios ligos kaip plaučių uždegimas, meningitas ar vėžys. Šios ligos scenarijų patyrė garsi, nuostabaus grožio manekenė iš JAV Gia Carangi, mirusi būdama tik 26 metų. Prie ligos ją privedė heroino priklausomybė. AIDS simptomai išryškėjo merginai susirgus plaučių uždegimu, kuris buvo lemtingas.

Ne vien narkotikai sugriovė gražiausių planetos moterų gyvenimus. Štai kad ir septinto dešimtmečio Amerikos ikona Sharon Tate: šviesiaplaukė teksasietė atvyko į Holivudą tapti aktore, tačiau pirmiau buvo pastebėta kaip modelis. Jos gyvenimas pasibaigė merginai einant tik 27-uosius metus, o mirties aplinkybės – tragiškesnės už graikų mitus. Sharon su savo naujagimiu įsčiose ir daugybė svečių, su kuriais ji kartu leido vieną vakarą nuosavame vasarnamyje, buvo peiliu subadyta garsaus žudiko Charles Manson. Jo motyvas buvo „kerštas turtingoms Holivudo kiaulėms“.

Kiekvienas planetos gyventojas žino, jog Marilyn Monroe – tai bene garsiausias sekso simbolis pasaulio istorijoje. Garsi aktorė ir modelis gyveno spalvingą ir nuotykių kupiną gyvenimą – tačiau kiekvieną sėkmingą suvaidintą personažą filmuose ir gyvenimo staigmeną lydėdavo depresija ir psichologiniai sutrikimai dėl sugriuvusių santuokų ir nepavykusių nėštumų. Marilyn Monroe mirė 36-erių. Moteris rasta savo bute perdozavusi barbitūratų. Kadangi dozė buvo tris kartus didesnė negu ir taip mirtinas medžiagos kiekis, oficialiai teigiama, jog Marilyn nusižudė savo noru.

Scroll to Top