Makiažo pamokos — nuo pelenės iki princesės tik pora potepių

Nuolat blaškotės parduotuvėje, nes neišsirenkate iš daugybės makiažo produkciją siūlančių firmų? Atsakingai skaičiuojate savo išlaidas pudroms, akių šešėliams ar lūpų dažams, bet vos tik išėjus iš parduotuvės pirkinių čekis vėl gėdingai byloja, jog vis tiek neišėjo praleisti tiek, kiek planavote? Tokius nuolat moters galvoje netelpančius rūpesčius bei dideles išleistų pinigų sumas gali labai lengvai pakeisti begalinis džiaugsmas ir pasitikėjimas savimi, jog visai lengvai ir gana pigiai pavyko tinkamai paryškinti savo natūralų grožį. Klausiate kaip? Atsakome — puikių moters išvaizdos rezultatų gali padėti pasiekti makiažo pamokos.

Nesvarbu kokiai progai — paprastam susitikimui išgerti kavos kartu su draugėmis ar prabangiam vakarėliui — visais atvejais jaunos merginos ir subrendusios moterys turėtų žinoti pagrindines teisingo makiažo taisykles. Lengvas, neperkrautas ir, svarbiausia, gražiausius moterų veido bruožus išryškinantis makiažas gali leisti net pačią kukliausią merginą sumaišyti su ryškia kino žvaigžde.

Visų pirma, profesionalūs visažistai akcentuoja, jog norint pasiekti išties puikų rezultatą naudojant įvairias makiažo priemones, dailiosios lyties atstovės turėtų atsakingai rūpintis savo veido oda. Tik pailsėjusi, nesudirgusi, neišsausėjusi oda galės atspindėti švelnių kosmetinių dažų suteikiamą išraišką.

Taip pat bene visos makiažo pamokos skiria didelį dėmesį tinkamam makiažo pagrindui. Atsižvelgiant į moters veido formą, odos atspalvį yra parenkama tam tikras skystas makiažo pagrindas, kuris vėliau padailinamas biria pudra bei skaistalais, siekiant išryškinti skruostikaulius. Šios priemonės suteikia nepakartojamą odos lygumą, matinę išvaizdą ir gali net kiek pakoreguoti veido formą.

Kitas svarbus bet kokio makiažo aspektas yra akių padailinimas bei antakių linija. Tankinantys bei blakstienas ilginantys akių tušai, skirtingų pločių šepetėliai ar akių vokų šešėliai yra skirti suteikti akims gilumo bei žvalumo, o gerai parinkti šešėlių atspalviai gali sukurti tobulą akių, odos bei plaukų sąryšį, kuris pakerės net didžiausius skeptikus. Be galo svarbu nepamiršti antakių. Subtiliai paryškinti reikiamo storio ir formos antakiai, be abejonės, paryškina moters grožį.

Lūpos yra dar vienas svarbus veido elementas. Parinkus moteriai labiausiai tinkamą lūpų dažų spalvą ar vos lengvai lūpas paryškinus blizgesiu, galima išgauti nepakartojamą ir skoningą makiažą.

Ir nors šiandien internetas lūžta nuo mėgėjiškų video, rodančių kaip susikurti dieninį, vakarinį ar proginį makiažą, niekas kitas geriau nepaaiškins visų teisingo makiažo niunsų kaip tik patyręs visažistas. Turinčioms pagrindus ar visai nieko apie makiažą ir kosmetines priemones neišmanančioms moterims šiandien siūloma pasinaudoti makiažo pamokos paslauga.

Scroll to Top