Seksualių apatinių drabužių atsiradimo istorija

Šiandien seksualūs drabužiai bei seksualūs apatiniai yra labai dažnas pasirinkimas. Belieka tik pridurti, kad perkant ar formuojant iš šių drabužių įvaizdį, dažniausia nėra susimąstoma apie jų atsiradimo istoriją. Tad kviečiame pasižvalgyti po praeitį bei sužinoti daugiau apie seksualių drabužių atsiradimo istoriją.


Pirmiausia svarbu akcentuoti, kad tiksliai nėra žinoma, kada ir kur atsirado pirmasis apatinis trikotažas. Visgi, patys pirmieji įrašai apie apatinius drabužius atsirado dar prieš 300 metų. Jie atrasti senovės Egipte. Būtent iš šių įrašų galima spręsti, kad tuometinis apatinis trikotažas buvo glaudžiai susijęs su žmogaus socialine padėtimi: kuo ji buvo aukštesnė, tuo ir trikotažas buvo puošnesnis.


Taip pat yra išlikę žinių apie Viduramžių apatinį trikotažą. Šių dienų visuomenę ypač nustebinti galėtų tai, kam anuomet buvo skirtas apatinis trikotažas. Tuomet žmonės kūnus gausiai išsitepdavo kvapiaisiais aliejais – taip norėdami užmaskuoti nemalonius kūno kvapus. Na, o apatinis trikotažas jiems buvo reikalingas tam, kad aliejumi ištepta oda neišteptų drabužių. Tiesa, svarbu akcentuoti ir tai, kad tuometinis apatinis trikotažas priminė ilgus naktinius marškinius ir tik atėjus į valdžią karalienei Elžbietai, tapo populiarus apatinis trikotažas, turintis plačius karkasinius lankus ties klubais. Nesunku nuspėti, kad tokio apatinio trikotažo dėvėjimas sukeldavo daug diskomforto. Tačiau būtent tokie apatiniai yra laikomi ir seksualių apatinių pirmtakais, kadangi dėl karkasinio lanko, būdavo sukuriamas geidulingas įvaizdis – itin plonas liemuo bei platūs klubai. Visgi, tokie aprangos sprendimai turėjo neigiamų pasekmių dailiosios lyties sveikatai – kartais netgi būdavo sužalojami ar deformuojami vidaus organai.


Na, o pabaigai – dar vienas įdomus faktas: šiandien daugeliui vienas seksualiausių drabužių yra kelnaitės su juostele. Ir tik nedaugelis žino, kad pirmą kartą tokio pobūdžio kelnaitės buvo pristatytos 1939 metais Niujorke.

Daugiau įdomių faktų rasite http://www.mada123.lt/category/mados-istorija/.