Šešiasdešimtųjų mados ikonos

TV drama „Mes užkariausime Manheteną“, kurioje vaidino tų laikų modelis Jean Shrimpton, išpopuliarėjo būtent dėl aktorių stiliaus jausmo. Bet „Shrimp“ neturėtų būti liaupsinama perdėtai, kadangi šeštas dešimtmetis mums atnešė be galo daug mados ikonų. Būtent jas ir jų stiliaus išskirtinumus mes pabandysime Jums pristatyti šiandieną.

Jean Shrimpton

Jane Birkin išpopuliarėjo jau 1960 po debiuto mados šou „Blow up“. Aktorės ir dainininkės tarpas tarp priekinių dantų tapo jos „vizitine kortele“, o mados jausmas įkvėpė žymiąsias „Hermes Birkin“ rankines.

Jane Birkin

Audrey Hepburn, kuri yra labiausiai atpažįstama dėl savo vaidmens filme „Pusryčiai pas Tiffany“, išpopuliarino vamzdelio tipo džinsus bei nepriekaištingai sutvarkytus, aukštai sukeltus plaukus.

Audrey Hepburn

Anitai Pallenberg, kuri buvo ištikima „The Rolling Stones“ palydovė, turėtumėme būti dėkingi už rokeristinį merginos įvaizdį ir smarkiai išryškintas akis, margas timpas aukštu liemeniu, aukštus, koubojiškus batus.

Anita Pallenberg

Dabar yra Michelle Obama, o tuomet buvo pirmoji ponia, Jackie Onassis, kuri visus žavėjo savo originalumu. Tiesaus kirpimo sijonai, skrybėlės, tamsūs akiniai, perlai tapo būtinybe visame pasaulyje.

Jackie Onassis

Kuri mados ikona priimtiniausia ir artimiausia Jums- spręskite patys, mums atrodo, kad iš šešiasdešimtųjų žvaigždžių tikrai yra ko pasimokyti, ne tik stiliaus, bet ir elgesio klausimais. Ne veltui visos detalės naudotos tais laikais vadinamos klasika.

Scroll to Top