Mados tendencijos 2015-ųjų pavasarį

Mados žinovai teigia, kad neverta mesti nebemadingų drabužių iš spintos, nes mada pasižymi cikliškumu ir ankščiau ar vėliau grįžta. Tai ypač galioja klasikiniams drabužiams kurie savyje turi ir šiek tiek modernaus prieskonio. Šešiasdešimtųjų tendencijos grįžta su trenksmu 2015 pavasarį. Dauguma žinomų, su mada susijusių leidinių jau dabar spausdina kolekcijas kurios turėtų užkariauti kiekvienos stilingos moters širdis.

Svarbiausia- griežtos formos. Kitais metais save galėsite vadinti mados ikona, tik tuomet, jei jūsų drabužiai bus griežtų formų, įdomiai karpyti. Nepamaišys ir tokie dalykai kaip dryžiai ar geometrinės figūros, kurios suteiks drabužiams žaismingumo, bet tuo pačiu neleis atrodyti lengvabūdiškai ar net vaikiškai.

Mados tendencijos 2015 pavasarį
Lyg prisikėlusi iš praeities. Neseniai praūžusiose mados savaitėse pastebėjome, kad kai kurie modeliai gali būti įvardijami kaip seni- nauji. Drabužiai atspindi penkiasdešimtuosius, kuomet nuobodžiaujančios namų šeimininkės pradėjo domėtis mada ir rengtis daug atsakingiau bei saikingiau. Būtent tai ir lėmė klasikinės aprangos estetiškumą, kuris gali būti pastebėtas ir šių metų kolekcijose.

minimalistine mada
Sijonai aukštu liemeniu būtini kiekviename garderobe. Nesvarbu koks jūsų amžius, pomėgiai ar užimamos pareigos, šis jau klasika tapęs rūbas taps vienu mėgstamiausiu aksesuaru tinkančiu prie 90% Jūsų turimos aprangos. Sijonas aukštu liemeniu tai ne tik seksualumo, bet kartu ir moteriškumo simbolis.

sijonas aukstu liemeniu
Laikantis šių taisyklių ir sekant šias tendencijas Jums pavyks ne tik išlikti madinga, bet ir labiau pasitikėti savimi ir skleisti savo moteriškumą visur kur bežengtumėte.

Scroll to Top