Kaip palengvinti barzdos priežiūrą?

Pastaruosius porą metų vyrų tarpe populiaru auginti barzdą. Vieniems tai sekasi geriau, kitiems sunkiau. Kaip palengvinti barzdos priežiūrą yra daug pasirinkimų. Vienas tokių – tinkama barzdaskutė. Tačiau kokią pasirinkti ir kaip ją prižiūrėti geriausią?

Lankstumas

Patogiam skutimuisi rekomenduojama naudoti rotarinę galvutę turinčią barzdaskutę. Tai dažniausiai 3 galvučių skutimosi aparatas, kuris nesunkiai nuskuta ir sunkiau prieinamas vietas, nepalikdamas nei vieno nereikalingo plaukelio. Tokios barzdaskutės tinka storą ir kietą plauką turintiems vyrams. Taip jos tinka skusti ilgesnį plauką.

Jautriai odai

Jautresnę odą turintiems vyrams rekomenduojama įsigyti barzdaskutę su tinkleliu. Tai aparatas tinkamas labiau alergizuoti linkusiai odai bei minkštiems plaukams. Tinklelio dėka skustuvas negauna tiesioginės prieigos prie odos, todėl oda lieka nesudirginta. Ši barzdaskutė tinka žmonėms kurie skutasi kiekvieną dieną, nes ilgus plaukus tinklelis juos prispaudžia ir nenuskuta visko švariai iki pat šaknų.

Modeliavimui

Tai daugumo vyrų pamiltas produktas skirtas plaukus nenuskusti, o juos patrumpinti ar apdailinti. Šios barzdakirpės pagalba galima lengvai suformuoti norimą barzdos formą ar ilgį, todėl nebūtina kiekvieną kartą skusti barzdos plikai ir ją vėl atauginėti. Šio aparato dėka galima sutaupyti nemažai pinigų, kuriuos sumokėtumėte kirpyklose, o gražia ir tvarkinga barzda džiaugtis kiekvieną dieną. 

Priežiūra

Kaip ir kiekviena įrenginį taip ir šį, kad jis tarnautų ilgesnį laiką, reikia tinkamai prižiūrėti. Priežiūra nėra sudėtinga ir gali būti atliekama įvairiai. Valymas. Barzdaskutės turi būti pastoviai išvalomas, kad nesikimštų ir nepradėtų gesti. Tam, kai kuriems modeliams, galima naudoti vandenį, kitiems specialius šepetukus, treti išardomi ir išvalomi mechaniškai. Visi šie būdai nėra sudėtingi ir nereikalauja daugybės laiko, todėl patartina tai atlikti, bent kas porą skutimosi seansų. Peiliukų galandimas. Jei po skutimosi vis dažniau jaučiamas odos sudirgimas tai ženklas, kad laikas pagaląsti peiliukus. Norint tai padaryti pirmiausia reikia paskaityti instrukcijas, nes kiekvienas gamintojas skirtingai tai aprašo. Geriausia tai daryti pas specialistus, kurie nusimano savo darbą bei gali tai padaryti greičiau, lengviau bei naudojant specialią įrangą.

Scroll to Top