dzemperiai moterims

Kelnių ir džemperio derinys moterims – ar tai madinga?

Nesuklysime pasakydami, jog moteriški džemperiai yra vieni patogiausių drabužių, kurie puikiai tinka laisvalaikiui, tačiau taip pat gali būti pasitelkiami net ir neįpareigojančiam darbiniam garderobui. Nors juos galime priderinti prie įvairiausių rūbų, dažniausiai aptarinėjamas kelnių ir džemperio derinys. Šį kartą pabandysime išsiaiškinti, ar jis vis dar madingas.

Skirtingi džemperių tipai – skirtingiems deriniams

Pirmiausia reikėtų paminėti, kad džemperiai gali būti pačių įvairiausių tipų. Klystate, jei manote, kad visi jie yra pakankamai sportiško stiliaus. Tokius rūbus verčiau palikti treniruotėms ir aktyviam laisvalaikiui – vargu, ar kitose situacijose su jais atrodysite labai madingai. Tačiau tikrai surasite ir įprastus megztinius labai primenančių rūbų, kurie padės suformuoti net ir pakankamai formalų įvaizdį. Tiesa, tarp šių drabužių lygiai taip pat rasite ir žaismingesnių, įvairiais užrašais ir piešiniais papuoštų modelių, kurie padės geriau atskleisti Jūsų asmenybę. Geriausia, jei savo spintoje turėsite kuo įvairesnių variantų, kurie leis suformuoti labai skirtingus įvaizdžius. Plačią jų įvairovę rasite čia: https://pigu.lt/lt/dzemperiai-moterims.

Svarbiausios kelnių ir džemperio derinimo taisyklės

Daugelio aukščiau aptartų džemperių ir kelnių deriniai gali atrodyti ir labai madingai, ir ne mažiau žavingai – svarbiausia įsidėmėti kelis pagrindinius jų derinimo niuansus. Kone svarbiausia šiuo atveju išlaikyti proporcijas. Jei renkatės masyvų, platesnį ir storesnį džemperį, atitinkamai verta paieškoti ir šiek tiek platesnių ar bent jau storesnės medžiagos kelnių. Tuo tarpu prie plonesnio bliuzono labiau tiks plonesnės, labiau aptemptos kelnės – taip neapkrausite nei viršutinės, nei apatinės kūno dalies. Nepamirškite ir elementarios taisyklės: tiek kelnės, tiek ir džemperis turi būti tokio dydžio, kuris Jums tinka būtent šiuo metu. Nei pernelyg dideli, nei labai aptempti rūbai žavesio Jums nepridės.

Be jokios abejones, abu šiuos rūbus reikia suderinti ir stilistiškai. Laisvalaikio kelnes derinkite su žaismingais, įvairiais raštais papuoštais džemperiais, o formalesnėms kelnėms paieškokite klasikinių, minimalistinių ir kuo mažiau iššaukiančių modelių. Tiesa, jei rinksitės paprastas, juodas kelnes, prie jų tiks praktiškai bet kuris džemperis, tad tokį derinį visuomet pravartu turėti „atsargoje“. Tačiau nepamirškite, kad kelnių įvairovė ties šia spalva nesibaigia – plačią jų įvairovę rasite užsukę į Pigu.lt el. parduotuvę ar tiesiog paspaudę čia

Panašu, kad kelnių ir džemperio derinys vis dar gali būti madingas, tačiau labai svarbu kruopščiai rinktis abu šiuos rūbus. Nebijokite eksperimentų, tačiau nepamirškite ir aukščiau aptartų taisyklių – taip pavyks sukurti nepriekaištingą įvaizdį.

Scroll to Top