Pink Hair

Plaukų atspalviai. Kas madinga?

Pabodo banali, jau kelerius metus tarnaujanti šukuosena? Norite atrodyti kaip superžvaigždė, madinga ir pasitikinti savimi? Bet kas gi populiaru šiandien? Šiais metais madų pasaulyje vyrauja trumpos ir spalvingos šukuosenos. Tačiau ne ką mažiau populiarus ir natūralumas, todėl madinga ir menki plaukų paryškinimai bei šalti atspalviai. Taigi kokios plaukų kirpimo tendencijos vyrauja šiais metais?

Jau ilgus metus viena populiariausia dažymo forma išlieka “Ombre”. Nežinančioms kas tai – tai dviejų kontrastingų spalvų derinimas. Dažniausia, šaknys paliekamos tamsios, o plaukų galiukai šviesesni, taip pat atsiranda atvirkštinis dažymas kai šaknys paryškinamos, o plaukų galiukai nudažomi tamsesniu atspalviu. Ombres stiliuje vyrauja įvairiausių spalvų kombinacijų, tokių kaip: kakavine ir geltona, juoda ir žydra, rožinė ir pilka. 

Panašus į prieš tai minėtą, plaukų dažymo stilius – “Sombre”. Tai taip pat dviejų spalvų perėjimas, tačiau ne kontrastingu būdu, o vieno ir dviejų atspalvių pakitimu. Toks švelnus perėjimas suteikia natūralumo įvaizdį.

Ilgų plaukų mylėtojų tarpe itin populiarus “Balayge” dažymo stilius. Tai dažniausiai švelniai pašiaušti ir tarsi saulės nublukinti plaukai, kurie asocijuojasi su jaunatviškumu. Sukuriamas jaunatviškumo įvaizdis turbūt dar ilgai išlaikys šį dažymo metodą tarp populiariausių. 

Didesnės drąsos ir pasitikėjimo reikalaujantis dažymo metodas, tai ryškesnių spalvų bandymas. Dažniausiai tai būna ryškiai mėlyni, rožiniai ar net žali plaukai. Taip nusidažiusios plaukus moterys dėl spinduliuojančio pasitikėjimo savimi atrodo išskirtinesnės ir susilaukia daugiau praeivio dėmėsio. Dėja norint išlaikyti spalvos ryškumą reikalingos papildomos plaukų priemonės arba dažnesni apsilankymai pas kirpėjus. Tačiau verta prisiminti, kad tarp šukuosenų tendencijų vyrauja ir blukintos spalvos šukuosenos, todėl bet kokiu atveju Jūs atrodysite nepriekaištingai.

Taigi, norinčioms saugesnės ir truputi mažiau priežiūros reikalaujančios šukuosenos rekomenduojama rinktis “Ombre”, “Sombre” ar ”Balayge” dažymo stilius. Norinčioms ekstravangiškesnio įvaizdžio patartina rinktis ryškias ir spalvingas šukuosenas. Jos ne tik atkreips daugumos dėmesį, bet ir padės spinduliuoti pasitikėjimą savimi

Scroll to Top