Vaikiškų drabužių mados tendencijos 2016 metais

Įpusėjus 2016 metams, mados tendencijas dar tikrai galima pasivyti – atnaujinus savo garderobą, pats metas peržvelgti mažųjų spintas ir lentynų priekyje išdėlioti drabužius, kurie šiais metais yra patys madingiausi.
Mažasis vyrukas gali atrodyti kaip tikras rokeris – tai viena populiariausių šių metų charakteristikų. Nevenkite odinių drabužių ar šio audinio intarpų, sluoksniuokite vaikiškus drabužius, naudokite rudą spalvą ir apaukite zomšinius batus – taip apsirengęs berniukas atitiks visas šių metų mados tendencijas ir iš esmės savo stiliumi šiek tiek panašės į suaugusįjį. Šiais metais taip pat madingi languoti marškiniai, o mokykloje berniukams siūloma rinktis asfalto ar šiek tiek šviesesnio atspalvio kelnes. Prie jų derės ir liemenė ar švarkelis, kuriais galima pasipuošti ir ypatingomis progomis.
Kalbant apie mergaitiškų drabužių madą, nesuklysite pasirinkę džinsines striukes ar paprastas baltas sukneles – šiais metais tokia apranga ypač madinga. Norint daugiau ryškumo, šiuos rūbus galima papuošti kontrastingais diržais. Jaunesnėms mergaitėms šiemet siūlomi gėlėti audiniai ir vis dar madingos išlieka šviesos trumpos kelnytės. Mokyklai naudojamas minimalistinis stilius ir siūlomi tiesaus sijono ir paltuko deriniai, kuriuos nešioja ir mamos, ir vyresnės seserys. Viršutiniai drabužiai mergaitėms savo spalvomis skiriasi priklausomai nuo drabužio tipo – striukės turėtų būti ryškios, tuo tarpu paltų ar žaketų spalvos kur kas ramesnės.
Tiek mergaičių, tiek berniukų rūbuose nevengiama spalvų, gausu margų rūbų – vyrauja ir smulkūs augaliniai spaudiniai, ir trimatės geometrinės figūros. Visų šių metų kolekcijų tikslas yra ne tik sukurti stilingą aprangą, tačiau ir paversti ją patogia dėvėti – komforto jausmui šiemet skiriamas ypatingas dėmesys, tad jeigu pirksite rūbelius iš naujų kolekcijų, galite būti tikri, jog vaikai šiuos drabužius įvertins teigiamai.