Graži veido oda

Natūralus būdai, kurie padės atsikratyti aknės

Aknė klaidingai laikoma paauglių liga. Tiek suaugusios moterys, tiek vyrai skundžiasi negražiu odos bėrimu, kuris kelia ne tik fizinį, tačiau ir psichologinį diskomfortą. Nors kosmetikos ir medicinos pramonė pasiūlė labai daug priemonių, kurios gali padėti susitvarkyti su akne, visgi, patirtis rodo, kad progresą pavysta pamatyti tik dirbant su profesionalais.

Grožio namai – vieta, kurioje ne tik puoselėjamas grožis, tačiau ir gydomos estetinės sveikatos problemos. Viena iš jų yra aknė. Specialistai su profesionaliomis priemonėmis bei tam tikra metodika žingsnis po žingsnio mažina odos spuoguotumą, per kelis mėnesius padeda pasiekti puikų rezultatą, kadangi ne tik sustabdoma aknė, tačiau ir panaikinami jos paliekami randeliai.

Žinoma, kuo daugiau priemonių imsitės vienu metu – tuo didesnė tikimybė, kad kova bus greitesnė ir sėkmingesnė. Taigi, papildomai nurodysime kelis paprastus patarimus, kurie padės pagreitinti aknės nykimą.

  • Daugelis kosmetologų pastebi, kad atsisakius pieno produktų, mielinių, nesveikų ir riebiųpatiekalų – aknės problemos tampa kur kas mažesnės, o kai kuriais atvejais net ir dingsta.
  • Kiekvieną dieną labai svarbu tinkamai rūpintis savo veido higiena. Reikia ne tik pašalinti visus makiažo likučius, tačiau taip pat ir dulkes bei kitus nešvarumus. Jie, iš pirmo žvilgsnio nematomi, tačiau yra.
  • Kasdieninis dviejų litrų vandens išgėrimas turi tapti įpročiu. Kitu atveju kova su akne bus beveik bevaisė.
  • Puikus pasirinkimas yra ir veido masažas, kuris padeda suaktyvinti kraujotaką. Masažas padeda ne tik kovoje su akne, tačiau taip pat ir siekiant sustabdyti laiką, kadangi rankų judesiais mes paskatiname naujų ląstelių pasigaminimą.
  • Pasistenkite vengti streso, kadangi įrodyta, jog bloga psichinė  būsena daro tiesioginę įtaką žmogaus išvaizdai.
  • Kuo mažiau žalingų įpročių – tuo daugiau naudosne tik Jūsų veido odai, tačiau ir visam organizmui, savijautai.
  • Alijošiusseniai vadinamas efektyvia priemone, kuri pagerina odos būklę. Vietoje brangių priemonių galite įsigyti augalą ir nupjovus jo gabaliukus su alijošiaus skysčiu tepkite visą veido odą. Tačiau po 1-2 minučių suplaukite vandeniu, kadangi tam tikros rūšies alijošius gali nudeginti odą!

Pradėkite šiandien atrodyti taip, kaip visada norėjosi!

Scroll to Top