OŽ makeup

OŽ makeup: sužinok makiažo paslaptis vos per dieną

Paskutiniu metu labai daug kalbama apie natūralų grožį ir jo svarbą, tačiau realybė yra tokia, kad daugelio moterų rytas prasideda būtent nuo makiažo. O kodėl gi ne? Jei yra galimybė paslėpti trūkumus ir pabrėžti privalumus, ja reikia pasinaudoti. Be to, profesionaliai ir tinkamai atliktas makiažas suteikia pasitikėjimo savimi, o laiminga ir švytinti moteris – visada graži moteris. Deja, išties kokybiškai atlikti makiažą tikrai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, labai lengva persistengti, o tada subtilus žavesys ir seksualumas perauga į vulgarumą ir beskonybę.

OŽ make up
Norint to išvengti, galima perskaityti dešimtis knygų apie makiažą, ištisas valandas stebėti vaizdo įrašus, kuriuose merginos demonstruoja, kaip pasidažyti įvairiomis progomis, tačiau šios pastangos tik suris tavo laiką ir realios naudos neduos, jei nežinosi, kas tau tinka ir nuo ko pradėti. Tiesa, visada galima užsirašyti į makiažo kursus sau arba pradedančiosioms makiažo meistrėms. Žinoma, jei turi tam pakankamai laiko ir energijos po sunkios darbo dienos. Jei nė vienas pasirinkimas tavęs netenkina, skubu pranešti, kad Lietuvoje duris atvėrė pirmoji virtuali makiažo sistema – OŽ makeup. Šios idėjos sumanytoja – Olesia Žuravliova. Jei bent šiek tiek domiesi makiažo pasauliu, šios moters vardą tikrai turėjai girdėti. Ji laikoma viena geriausių makiažo meistrių visoje Lietuvoje, yra pelniusi ne vieną apdovanojimą ir parašiusi tokias knygas kaip „Atrask save: makiažo paslaptys iš profesionalo lūpų“ ir „Praktinė makiažo knyga“, kurios tapo savotiška biblija kiekvienai būsimajai makiažo meistrei.
Tačiau, grįžkime prie esmės. OŽ makeup – virtuali makiažo sistema, kas tai? Tai internetinė platforma, kurioje kiekviena moteris ar mergina, norinti išmokti dailiai pasidažyti ir sužinoti makiažo subtilybes, tai gali padaryti net neišeidama iš namų. Nors skamba gana keistai, tačiau tai išties naudingas įrankis kiekvienai. Viskas gana paprasta: užsiregistruoji sistemoje, atlieki neilgą testuką, kur reikia atsakyti į klausimus apie savo odos ypatybes, plaukų, akių spalvą ir pan. Asmeniškai aš užtrukau vos 20 min, tad kažkokio ypatingo pasiruošimo tikrai nereikia. Tiesa, iš pradžių sistema prašo pateikti kelias savo nuotraukas: dvi iš priekio, iš abiejų profilių ir vieną iš priekio, kurioje pozuoji palaidais plaukais. Žinoma, nuotraukose turi būti be makiažo. Norėdama gauti, kuo tikslesnius makiažo meistrų komentarus, turi pasirūpinti nuotraukų kokybe, o tai reiškia, kad geriau įsiamžinti natūralioje dienos šviesoje ir būtinai nuimti visus mobiliojo telefono ar fotoaparato filtrus, kurie tau prideda papildomo grožio. Šiek tiek nejauku parodyti visus savo trūkumus kaip ant delno, tiesa? Nesijaudink, pastangos tikrai vertos rezultatų. Taigi, kai nuotraukos yra, testas atliktas ir jo rezultatai pateikti, belieka laukti profesionalių makiažo meistrų komentarų. O laukti išties nereikia ilgai, svetainėje skelbiama, kad viskas užtruks vos dieną, tačiau aš visą informacija gavau per pusdienį.
Kalbant apie rezultatus – WOW. Sąvoka komentarai čia nelabai tinka, nes tai greičiau visa grožio knyga apie tave. Man ją perskaityti užtruko keturis kartus ilgiau, nei užsiregistruoti ir užpildyti testą.
Taigi, pirmajame knygos skyriuje pateikiama visa informacija apie tavo odą ir jos puoselėjimą. Mano odos tipas yra sausas, tačiau neproblemiškas, vienintelis trūkumas – nusiprausus veidą traukią odą, tad makiažo meistrai man pateikė ilgą ir labai išsamią instrukciją, kaip tinkamai rūpintis oda, kad ji neišsausėtų ir raukšlelės neatsirastų anksčiau laiko, pradedant nuo kasdieninės veido odos priežiūros ir baigiant vizitais į kosmetologijos kabinetą ir veikliosiomis medžiagomis, kurios tinka mano tipo veido odai ir kurių turėtų būti mano higieninės kosmetikos sudėtyje. Atvirai pasakius, tokių išsamių ir konkrečių patarimų dar niekad nesu gavusi, todėl jau tą pačią dieną, praretinau savo veido kremų ir prausiklių gretas.
Keliaujame toliau. Kitame virtualios knygos skyriuje pateiktas makiažo receptas. Čia išsamiai pasakojama, kokia dekoratyvinė kosmetika tinka konkrečiai man ir kokias kosmetikos priemones turėčiau naudoti. Žinoma, aprašoma ir tiksli makiažo eiga: makiažo bazė, primer‘is (maskuoklis), makiažo pagrindas, fiksuojanti sausa pudra, veido modeliantė (priemonė, skirta veido bruožams modeliuoti), švytinti pudra, skaitalai ir t.t. Kadangi mano oda linkusi raudonuoti, o paakiai pamėlę nuo ilgo darbo prie kompiuterio ir streso, detaliai aprašoma, kaip tuos nepatrauklius odos „defektus“ teisingai maskuoti. Tiesa, panašu, kad OŽ makeup platformos kūrėjai pagalvojo apie viską. Kartais nepakanka tik perskaityti informaciją, kad suprastum kas ir kaip, todėl yra pateikta ir vaizdinė informacija, kuri tikrai pagelbėja.
Sekantis knygos skyrius – Mano spalvos. Kaip būtų galima suprasti iš pavadinimo, čia kalbama apie visų dekoratyvinių kosmetikos priemonių spalvas, kurios tinka konkrečiai man. Taip, taip šiame skyriuje neapsiribojama tik akių šešėlių ir lūpdažių spalvomis, o aprašoma viskas, pradedant nuo makiažo pagrindo spalvos ir baigiant antakiais. Vaizdžios iliustracijos padeda lengviau suprasti, ko kitą kartą eidama į kosmetikos parduotuvę, turėčiau ieškoti.
Galiausiai prieiname prie priešpaskutinio skyriaus, kuriame išties labai išsamiai aprašytos mano veido kontūravimo subtilybės ir pateiktos iliustracijos, kaip turėčiau kontūruoti veidą, formuoti akis, antakius ir lūpas. Čia netgi paaiškinta, kokį makiažo šepetėlį turėčiau naudoti, norėdami atlikti vieną ar kitą štrichą. Be galo naudinga informacija, kuri net neabejoju pravers kiekvienai merginai ar moteriai, norinčiai išmokti pabrėžti savo gražiausius bruožus. O štai knygos gale yra atmintinė, kurią, mano nuomone, reiktų išmokti kaip „Tėve, mūsų“.
Tiesa, aš pasirinkau OŽ makeup programą be grožio dėžutės. Jei pasirinksi programą su grožio dėžute, makiažo asai parinks profesionalią kosmetiką, atsižvelgę į tavo testo rezultatus, ir sukomplektuos individualiai tau tinkančias kosmetikos priemones. Labai patogu, nes iš karto gausi viską, ko reikia, ir neteks pėdinti į parduotuvę ir ieškoti to vienintelio makiažo pagrindo ar skaitalų, kurie geriausiai atskleidžia tavo grožį.
Taigi, visą informaciją įdėmiai perskaičiau ir pasidariau makiažą. Koks rezultatas? Puikus! Be to, atlikus makiažą, remiantis visa turima informacija, galima vėl nusifotografuoti iš visų pusių ir nuotraukas įkelti į sistemą. Tada makiažo meistrai vėl įvertins atliktą darbą ir paaiškins, kokias klaidas padarei arba kur dar turėtum patobulinti savo įgūdžius. Tad, tikrai nešaudysi pro šalį, o išmoksi sukurti idealiai sau tinkantį dieninį bei vakarinį makiažą. Jei aš galiu tai ir tu gali!
Verdiktas

makiažo meistrai
OŽ makeup Olesios Žuravliovos virtuali makiažo platforma tikrai verta dėmesio. Tai tarsi profesionalūs makiažo kursai, tik nereikia išeiti iš namų ir švaistyti savo laiko. Kai visa susisteminta informacija, kurios reikia būtent tau ir tik tau, yra pateikta aiškiai ir suprantamai, greitai išmoksi atlikti profesionalų makiažą be didelių pastangų ir klaidelių, kurių anksčiau nepavykdavo išvengti. Ar yra trūkumų? Nagrinėjau pateiktą informaciją, tiesiog ieškojau trūkumų, netikslumų ar klaidų, bet galiu drąsiai pasakyti, kad nieko neigiamo nesugebėjau atrasti. Galbūt vienintelis trūkumas tas, kad knygos negalima atsispausdinti, tačiau tai smulkmena.

Scroll to Top