kodel sausa veido oda

Prie gražios veido odos dera viskas

Turbūt daugelis merginų svajoja apie lygią ir skaisčią odą. Vienas iš jų dažnai kamuoja nedideli spuogeliai, inkštirai, kitas – rimtesnės aknės formos. Dar viena grupė merginų nuolat kovoja su vasarą paryškėjančiomis strazdanomis ar pigmentinėmis dėmėmis. Ir trečioji dailiosios lyties atstovių grupė nuolat ieško atsakymų, kodėl sausa veido oda niekaip nepasitaiso. Odos išsausėjimo priežasčių gali būti ne viena, lygiai taip pat ir priemonių jos būklės normalizavimui – šimtai. Tereikia aiškiai nusistatyti priežastį ir pagal tai ieškoti problemos sprendimo būdų.

Odos sausumas tiesiogiai susijęs su žmogaus išvaizda. Išsausėjusi oda praranda natūralų savo švytėjimą, ji ima skeldėti. Žmogus, kurio veido oda išsausėja, jaučia nuolatinį tempimo jausmą: atrodytų, kad kas nors ima ją ir tempia į šonus. Jaučiamas perštėjimas, todėl kartais žmogus nusikaso skruostus, kaktos, smakro sritį, nosį ir pan.

Kodėl sausa veido oda gadina merginos išvaizdą, atspėti nėra sunku. Suskirdusi, šerpetojanti ir natūralų atspalvį praradusi oda sudaro vaizdą, jog žmogus serga, nesijaučia energingas, jauna moteris ar mergina atrodo išsekusi. Tad, susidūrus su tokia veido problema, būtina imtis priemonių.

Bet prieš aptariant pagrindinius pagalbos būdus jūsų odai, pateiksime keletą priežasčių dėl ko išsausėja oda. Viena dažniausių priežasčių tai yra oras ir temperatūros pokyčiai. Žiemą, greitai atvėsus orams judame iš šaltų vietų į šiltas patalpas, o tai – tikras peilis neapsaugotai mūsų veido odai. Aišku, odos tipą galime ir paveldėti. Jei sausa veido oda buvo pas merginos mama, tėtį ar senelius, labai tikėtina, kad ir ji turės sausą odą. Ne ką mažiau išsausinti odą gali ir žalingi įpročiai, pavyzdžiui, rūkymas, taip pat pernelyg karštas vanduo ar muilas. Vyresnėms moterims oda gali imti sausėti natūraliai dėl tam tikrų senėjimo procesų.

Padėti savo sausai odai galima keliais būdais. Vienas populiariausių ir efektyviausių – tam tikros kosmetinės priemonės, drėkinančios ir maitinančios odą: kremai, losjonai, švelnūs prausikliai, pieneliai, eteriniai aliejai ir daugelis kitų.

Tik elastingumą atgavęs, švytintis veidas taps tikrojo grožio dalimi.

Scroll to Top