renginys mados infekcija

Mados infekcija – kur kas daugiau, nei mada

Kasmetinio festivalio „Mados infekcija“ vardą tikrai daugiau ar mažiau žino visi – jis puikiai pažįstamas tiems, kurie domisi naujausiomis mados tendencijomis, tačiau net ir tie, kurie nėra dideli mados gerbėjai, apie Lietuvoje vykstantį renginį tikrai yra nors kartą girdėję. Daug dėmesio susilaukiančios dalyvių atrankos, garsiausi Lietuvos ir užsienio dizaineriai… Kuo dar šis mados renginys išskirtinis?

Patys šio festivalio organizatoriai teigia, jog vienas iš pagrindinių jų išskirtinumo bruožų – kiekvienam suteikiama galimybė iš arčiau pažinti madą. Jie įsitikinę, jog mada tvyro mūsų kasdieniniame gyvenime, todėl ir šiame renginyje viskas lengvai pasiekiama kiekvienam, kuris nori ateiti – čia nerasite uždarų ar VIP renginių, kurie populiarūs kitose mados šventėse.

Mados infekcija nuo kitų mados festivalių skiriasi ir savo podiumo pasirodymais. Vietoj to, jog visą laiką stebėtumėte vieno kūrėjo darbus, čia iš karto turėsite galimybę susipažinti su kelių dizainerių darbais – kiekvienas iš jų pats ruošia savo pasirodymą, tačiau renginio dalyviai turi galimybę per vieną vakarą susipažinti su keliais skirtingais autoriais.

Daug dėmesio šiame renginyje taip pat skiriama ir erdvės apipavidalinimui – kiekvienais metais scenografų, apšvietimo dailininkų, grafikos dizainerių ir kitų panašių sričių atstovai stengiasi nustebinti naujais nematytais sprendimais ir visus pakviesti į įspūdingą, tačiau savo neformalų stilių išlaikančią mados fiestą. Tokia kūrybiška aplinka skatina idėjas ir įkvepia naujiems iššūkiams – tai galėtų patvirtinti ne vienas renginio svečias ar dalyvis.

Be įvairių garsių užsienio dizainerių, kiekvienais metais čia taip pat galima išvysti ir jaunųjų kūrėjų darbus – tam, kad viskas vyktų skaidriai, organizuojamas atskiras renginys, kurio metu ir ieškomi naujieji talentai. Šis konkursas taip pat neliko nepastebėtas – dėl savo populiarumo jau tapo ir tarptautiniu.

Scroll to Top