Amžinas klausimas: kūno ar juodos pėdkelnės?

Pasirinkimas pėdkelnių kyla tada, kai planuojama užsidėti suknelę arba sijoną, o baltos kojos šviečia labiau nei kaitri vasaros saulė. Čia ir kyla didžiausia dvejonė – kūno ar juodos pėdkelnės? Ir kaip teisingai pasirinkti, kad išėjus į dienos šviesą nebūtų per didelio kontrasto tarp drabužių ir pėdkelnių? Vienas iš variantų, kas gali atsakyti į šiuos klausimus – Tavo Patogumui kuriamos pėdkelnės, kurios nenuvils nei vieno!

Ar yra taikomos griežtos taisyklės pėdkelnių mūvėjimui?

Šiuolaikiniame pasaulyje, kas sieja pėdkelnes, griežtų taisyklių nėra. Nebent jas gali sudaryti jūsų darbovietėje esantis aprangos protokolas, tuomet svajonių pėdkelnes reikės pasilikti tik laisvalaikio mūvėjimui. Taigi, kuo oficialesnė aplinka atrodo, tuo pėdkelnės turi būti plonesnės. Tokioje aplinkoje, įvaizdis turi būti santūrus ir neperžengti ribų.

Laisvalaikio metu, svarbu atkreipti dėmesį kokią avalynę bei kokio tipo drabužius dėvite. Jeigu pasirinkote šviesius batelius, tuomet storos juodos pėdkelnės nepridės bendro estetiško vaizdo. Tačiau, jeigu mūvėsite plonas, juodas pėdkelnės – balti bateliai nebus tokie kontrastingi. Taip pat, jeigu jūsų dėvimi drabužiai yra lengvi – storos juodos pėdkelnės niekada netiks prie įvaizdžio!

Ar figūra lemia pėdkelnių pasirinkimą?

Svarbu yra tai, kad pasirinktumėte tokias pėdkelnės, kurios atitinka jūsų dydį. Pasirinkus savo dydį, pėdkelnės prie kojų priglus gražiai ir elegantiškai. Taip pat yra gausu pėdkelnių, kurios yra praturtintos figūrą formuojančių savybių: priglunda ir suteikia lygaus pilvuko vaizdą, kilstelėti sėdmenis, sudaro lygesnių kojų vaizdą.

Jeigu norite prailginti arba padailinti kojas, tuomet reikėtų vengti pėdkelnių, kurios yra raštuotos, ryškių arba per daug šviesių spalvų bei blizgančios.

Juodos ar kūno spalvos???

Sakoma, kad savo spintoje reikėtų turėti dviejų tipų pėdkelnes – juodas ir kūno spalvos. Žinoma, kūno spalvos pėdkelnės turi atitikti jūsų kojų spalvą arba būti pustoniu šviesesnės. Šis faktas gali nuliūdinti storų pėdkelnių mėgėjus, kadangi tyrimais įrodyta, jog plonos pėdkelnės laikomas patrauklumo simboliu. Taip pat plonos pėdkelnės suteikia elegantiškumo, paslaptingumo bei klasiškumo įvaizdį. 

Jeigu nusprendėte dėvėti šviesius, plono audinio drabužius tuomet rinkitės plonas, kūno spalvos pėdkelnes. Žinoma, reikia atsižvelgti ir į metų laiką: jeigu tuo metu yra vasara, tai galbūt pėdkelnių nereikia visai? Leiskite kojomis džiaugtis saulės spinduliais!

Juodos ( 40 denų ) pėdkelnės tinkamos vėsiuoju metų laiku, kadangi mus supantys rūbai yra storesni bei tamsesnių spalvų. Tiesa, juodas plonesnes pėdkelnes yra žymiai lengviau priderinti nei kūno spalvos pėdkelnes. Taip pat rinkitės tik matinės spalvos pėdkelnes!

 

2021 metais atėjo raštuotų pėdkelnių tendencija, todėl atsirado plonų, juodų pėdkelnių su visokiais raštais. Tačiau – nepersistenkite. Tokias pėdkelnes reikia priderinti prie stiliaus bei tos dienos nešiojamų drabužių. Jeigu nemėgstate aplinkinių dėmesio, tuomet šios pėdkelnės tikrai ne jums.

Scroll to Top