Džemperiai poroms: kaip išsirinkti?

Džemperis – patogus ir šiuo metu be galo stilingas rūbas, kuris turėtų atrasti vietą kiekvienos merginos ir vaikino spintoje. Be to, šiuo metu sparčiai populiarėja nauja tendencija – džemperiai poroms, kuriuos itin pamėgo stileivos, nebijančios viešai parodyti, ką jaučia šalia esančiam žmogui. Žinoma, vertėtų atminti, kad stilius ir originalumas – tai tik antraeiliai kriterijai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, prieš pirkdami naujus džemperius sau ir savo mylimajai ar mylimajam. Kaip išsirinkti džemperį pataria elektroninės drabužių parduotuvės Foxman.lt specialistai.

Kriterijus Nr. 1: tinkamas dydis

Visų pirma, reiktų atminti, kad džemperiai poroms (ir ne tik) tikrai nėra tas rūbas, kuris turi pabrėžti ar išryškinti kūno linijas. Idealiai tinkantis džemperis nevaržo judesių, neaptempia ir neįsirėžia į krūtinę ar klubus. Kita vertus, džemperis neturėtų priminti ir apsmukusio bulvių maišo, todėl, prieš pirkdami džemperį savo antrajai pusei, įsitikinkite, kad jūsų išrinktas dydis bus geras. Kaip tai padaryti? „Užmeskite“ akį į savo mylimojo drabužių etiketes, ten yra nurodytas dydis. Tiesa, kartais būna, kad vienas žmogus dažnai nešioja dviejų dydžių drabužius, pavyzdžiui, M ir L, tokiu atveju paklauskite pardavėjo ar jūsų nusižiūrėtas džemperis nėra padidintas arba pamažintas, nes kartais L dydis atitinka M ir priešingai.

Kriterijus Nr. 2: gera kokybė

Tikriausiai visi yra susidūrę su nemalonia situacija, kai išskalbus naują drabužį, šis apsipūkuoja, apsivelia ir praranda savo estetinę išvaizdą. Taigi, kad taip nenutiktų, visada atkreipkite dėmesį į audinio sudėtį. Jei medžiagos ir jų individualios charakteristikos nėra jūsų stiprioji pusė, pasikonsultuokite su pardavėju, paklauskite, kaip džemperis nešiosis, kaip tinkamai jį prižiūrėti ir skalbi, kad drabužis kuo ilgiau atrodytų kaip naujas.

Kriterijus Nr. 3: suderinamumas su kitais drabužiais

Džemperiai poroms šiuo metu stebina savo plačiu asortimentu: spalvomis, modeliais, puošybos detalėmis ir originaliais piešiniais, tačiau reiktų atminti, kad stilius – tai tarpusavyje derančių drabužių ir aksesuarų visuma. Jei jūsų antrosios pusės spintoje negalima rasti oranžinės ar violetinės spalvos drabužių, geriau tokios spalvos džemperio nepirkti. Be to, reiktų pagalvoti ar naujasis pirkinys tiks prie jau turimų drabužių.

Visgi, jei nesate tikras ar jūsų nusižiūrėti džemperiai poroms patiks antrajai pusei, vertėtų pasikonsultuoti su širdies drauge ar draugu. Atminkite, kad ne visos staigmenos būna malonios.

Scroll to Top