Gundančios aprangos detalės

Norite atrodyti ne tik stilingai, bet ir gundančiai? Tuomet jūsų įvaizdį turėtų papildyti šios gundymo detalės.


Odiniai drabužiai
Vienas iš akcentų, kuris tikrai turėtų papildyti jūsų įvaizdį, jei norite atrodyti ne tik patraukliai, bet ir gundančiai, yra odiniai drabužiai. Žinoma, nesiūlome odiniais drabužiais rengtis nuo galvos iki kojų, tačiau bent jau vienas odinis atributas, pavyzdžiui, odinis sijonas ar odinės kelnės, tikrai suteiks jūsų įvaizdžiui akį traukiančio žavesio.


Drabužiai, pabrėžiantys figūrą
Įprasta manyti, kad gundantį įvaizdį leidžia susikurti gundantys drabužiai. Tačiau, ne ką mažiau gundyti gali ir uždari drabužiai. Tiesa, labai svarbu, kad tokiu atveju pastarieji atitiktų vieną sąlygą – pabrėžtų jūsų figūrą. Jūsų kūno linijos taps svarbiausiu gundančio įvaizdžio akcentu.


Sodrios spalvos
Kai kalbame apie tai, kaip susikurti gundantį įvaizdį, svarbu aptarti ir spalvas. Ir čia į pagalbą skuba itin sodrios spalvos. Taigi, puikiai tiks raudono vyno ar violetinės spalvos, o kreminius bei šampaninius atspalvius palikite ir kitiems įvaizdžiams. Taip pat nereikėtų rinktis ir itin ryškios, pavyzdžiui, citrusinės – geltonos ar oranžinės spalvos.


Perregimi audiniai
Perregimi audiniai – dar vienas taiklus šūvis, siekiant sukurti gundantį įvaizdį. Belieka tik pridurti, kad nereikėtų apsiriboti vien tik tokias įprastais sprendimais, kaip pavyzdžiui, perregima palaidinė – drąsiai rinkitės ir perregimas kelnes ar suknelę, kurios tam tikra dalis yra perregima.


Fatališkas makiažas
Na, ir, žinoma nereikia pamiršti, kad siekiant sukurti gundantį įvaizdį, svarbūs tampa jau ne tik drabužiai, bet ir kitos detalės. Na, o makiažas – viena jų. Tad tokiam įvaizdžiui geriausiai tiks fatališkas makiažas. Rinkitės ryškias bei sodrias spalvas, venkite pastelės, ypač ryškinkite akis bei lūpas. Dar vienas svarbus akcentas – metalo spalvos potėpiai: jie taip pat trauks akį.


Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad nebūtina visų įvardintų detalių sutalpinti į vieną įvaizdį – puikiai atrodysite pasitelkusios ir 2 – 3 detales.