Lauko tenisas – sportas ir nepriekaištingas stilius viename

Lauko tenisas, tai sporto šaka, kuri yra neatsiejama ir nuo mados. Žinoma, visų pirma čia yra svarbiausia puikus fizinis pasiruošimas, gebėjimas nuspėti situaciją, o tuo pačiu ir vikrumas. Tačiau kaip šis sportas galėtų būti toks žavus ir akį traukiantis jeigu vaikinai nevilkėtų dailių marškinėlių, šortų, priderintos riešinės, o merginos nevilkėtų stilingų sijonėlių ir prie jų tinkančių kepuraičių? Šiame sporte, stilius yra itin svarbus ir netgi privalomas.

teniso rakete

Kaip susikurti stilingą įvaizdį nusprendus žaisti lauko tenisą?

Sukurti unikalų ir žavingą įvaizdį lauko teniso aikštelėje nėra taip jau sudėtinga, tačiau svarbu dėmesį atkreipti į šiuos elementus: spalvų gamą, drabužių formą bei žinoma jų kokybę. Visų pirma, svarbu pritaikyti sportinės aprangos spalvas prie jūsų charakterio ir išvaizdos. Jums patinka balta ir žalsva? Rinkitės baltą aprangą su mini žalsvomis detalėmis, kurios pagyvins bendrą vaizdą. Tačiau jokiu būtų tarpusavyje nemaišykite nederančių atspalvių. Jūs tikrai neatrodysite stilingai pasirinkdami mėlynus marškinėlius, raudoną sijonėlį ir geltonus batelius. Tai ne tik atrodys neskoningai, bet tuo pačiu ir labai netvarkingai. Tada, kai spalvinė gama bus išrinkta nepamirškite pasirinkti savo dydžio drabužius, kurie priglus ir neatrodys kaip apkritęs, neproporcingas maišas. Taip pat, atsižvelkite ir į drabužių kokybę. Norėdami, kad sportinė apranga jums tarnautų daugiau nei metus ar dvejus, rinkitės aprangą pagamintą iš natūralaus pluošto.

Galiausiai, nepamirškite, kad pagrindinis akcentas yra raketė lauko tenisui. Ji taip pat turi derėti prie jūsų aprangos bei žinoma būti patogi ir lengvai valdoma. Tik tinkamas raketės pasirinkimas padės sulaukti geriausių rezultatų.

Scroll to Top