Populiariausios auskarų rūšys

Auskarai yra kasdienis aksesuaras, kuriuo puošiasi tiek moterys, tiek vyrai ir laisvalaikiu, ir darbe. Nors juvelyrai kiekvieną dieną sukuria vis įdomesnių auskarų, tačiau priklausomai nuo jų formos, užsegimo būdo auskarus būtų galima suskirstyti į žemiau išvardintas auskarų rūšis.

Smeigtukai

Ši auskarų rūšis yra bene labiausiai paplitusi. Tokio tipo auskarai dažniausiai būna klasikinių, stilingų formų, dydžių ir išsiskiria iš kitų tipų tuo, kad jie nenusileidžia žemyn. Paprastai smeigtuko tipo auskarai pritvirtinami prie ausies spenelio ar jos lanko. Užsegimas paprastai nematomas dėl dekoratyvinių papuošalo dalių (deimantų, kitų brangakmenių). Įsigyjant tokio tipo auskarus svarbu įsitikinti, ar auskaro smeigtukas nėra Jums per ilgas, kad nesubraižytų odos už ausies.

Žiedai

Auskarai – žiedai yra viena labiausiai atpažįstamų auskarų rūšių. Tradiciškai šie auskarai yra apskritimo formos, tačiau dažnai galima pamatyti ir kvadratinių, ovalo, trikampio formų. Jie gali būti įvairių dydžių. Nepriklausomai nuo formos, tokie auskarai turi mažą vielos detalę, kurią prakišus pro skylutę ausyje, galima sujungti su kita auskaro dalimi.

Dažnai tokie auskarai pabrėžia moters stilių, išvaizdai suteikia elegancijos ir rafinuotumo. Tokio tipo auskarai ypač tinka vakaro renginiams.

Ilgi auskarai

Šie auskarai puikiai tinka ypatingoms progoms. Kitų tipų auskarai dažniausia yra nejudantys, o ilgi auskarai gali laisvai judėti ir stiliui suteikti lengvumo pojūtį. Tokių auskarų ilgis gali siekti netgi pečius. Kita vertus, tokie auskarai yra puiki terpė juvelyro kūrybai, nes ilgus auskarus čia galima papuošti įvairiomis detalėmis, įgyvendinti sudėtingesnio dizaino sumanymus.

Lašo formos auskarai

Tokio tipo auskarus privalo turėti kiekviena moteris. Jie yra kur kas universalesni nei ilgi, ar žiedo formos auskarai. Tokio tipo auskarai tinka tiek biure, tiek einant į pasimatymą.

Originalūs auskarai

Rasti tokius auskarus, kurie visiškai atitiktų Jūsų stilių ir asmenybę, nėra lengva, tačiau tikrai verta. Ypač pastaruoju metu darosi vis populiariau savo įvaizdį puošti originaliais rankų darbo auskarais. Tokius auskarus kuriantys juvelyrai, papuošalų meistrai įkvėpimo semiasi iš žaislų, mezginių, gyvūnų, vaisių, daržovių ir kitų formų.

Renkantis auskarus, reikia nepamiršti, kad jie skirtingai atrodo priklausomai nuo žmogaus veido ypatybių, aprangos stiliaus ar pasirinktos šukuosenos. Todėl kiekviena moteris turėtų nebijoti eksperimentuoti ir atsirinkti, kokia auskarų rūšis jai yra labiausiai tinkanti.

Scroll to Top