Rudens/Žiemos sezono spalvos – ne tik juodos

Artėjantis šaltasis sezonas daugeliui kelia niūrias nuotaikas ir tai dažniausiai atsispindi žmonių aprangoje – tamsūs paltai, striukės ar net aksesuarai yra daugelio pasirinkimas. Nors juoda, tamsios spalvos ir dvelkia klasika, o prižiūrimi rūbai puikai žiūrisi ne vieną sezoną, visgi nereikėtų baidytis ryškesnių spalvų. Tai nereiškia, jog reikia skubėti į prekybos centrą ir pilnai atnaujinti savo spintą ryškiaspalviais paltais ir aulinukais, visgi pasirinkus aprangos detales, aksesuarus įdomesnių spalvų, šie sukurs prabangesni ir stilingesnį įvaizdį

Raudoni atspalviai

Bordo, vyno, prisirpusių vyšnių, spanguolių spalvos kas sezoną išlieka vienomis populiariausių rudens/žiemos sezono spalvų paletėje. Tai yra gan universali spalva, kuri yra nesunkiai derinama kartu su kitomis spalvomis bei puikiai atrodo tiek pasirinkus paltą, tiek derinį papildančius aksesuarus.

Auksiniai atspalviai

Nors ruduo ir yra puošiamas auksinių krentančių lapų, nereikėtų išsigąsti eksperimentuoti kuriant derinį su šia spalva. Drąsiausi gali rinktis šios spalvos paltus ar striuke, o jeigu dar tik žengiami pirmieji žingsniai spalvų derinimų link, galima rinkti detales, pavyzdžiui šaliką, rankinę, mat ši spalva tampa ryškiu akcentu ir puikiai papildo daugelį spalvų. 

auksine

Žali atspalviai

Dar viena universali, kas sezoną aktuali spalva. Nors populiariausiomis išlieka tamsių, lengvai tarpusavyje ir su kitomis spalvomis derinamos žalios atspalviai, visgi ryški žalia periodiškai tampa madą diktuojančių asmenybių pasirinkimu, norint visą įvaizdį papuošti smulkia detale – skarele, mažu rankinuku.

Mėlyni atspalviai

Tamsiai mėlynos, safyro spalvos yra laikomos vienomis prabangiausiomis spalvomis. Pasirinkus šios spalvos paltą, jis ne tik išlieka stilingu ne vieną sezoną, bet ir puikai atrodo kuriant tiek kasdienį, tiek proginį įvaizdį.

Pilki atspalviai

Nors pilkų spalvų rūbų parduotuvėse apstu, visgi tam tikri atspalviai ne tik yra kur kas prabangesni ir išlieka stilingi ne vieną sezoną, bet ir yra praktiškesni. Todėl patartina rinktis tamsius, grafito spalvos rūbus ar aksesuarus, nes jie taip pat puikiai atrodo pabrėžiant ryškesnių spalvų detalėmis.

Violetiniai atspalviai

Nuo pastelinių iki tamsių – violetinė spalva dominuoja ne tik šiltuoju metų laiku. Nors ši spalva, atrodytų, kiek sunkiau dinama su kitomis, visgi drąsiausi nebijo violetinių detalių derinti kartų su įvairiausiomis spalvomis – nuo rožinės iki žalios.

Scroll to Top