Stilingi karnavaliniai drabužiai: ką ir kaip išsirinkti?

Artėjant šventiniam laikotarpiui, planuojame ne tik šeimos, bet ir draugų susibūrimus, kurie dažniausiai neapsieina be atitinkamos temos. Jei ir Jūsų bičiuliai nestokoja originalumo, labai tikėtina, kad tokiam vakarėliui prireiks ir karnavalinio kostiumo. Nepriekaištingą įvaizdį sukursite daug lengviau, jei atsižvelgsite į kelis esminius patarimus – juos šį kartą ir išskyrėme.

Pagalvokite, kokį įvaizdį norite sukurti

Iš esmės galima išskirti tris pagrindinius šventinių įvaizdžių tipus, būdingus suaugusiųjų tarpe – tai linksmi, dėmesį atkreipiantys kostiumai, užsimaskuoti ar išlikti neutraliems leidžiantys rūbai ir vyriškumą ar moteriškumą pabrėžiantys sprendimai. Neįmanoma įvardinti, kuris iš jų yra pats geriausias – šiuo atveju reikėtų atsižvelgti į savo asmenybę ir pagalvoti, ar esate pasiruošę tapti ryškiausia vakarėlio žvaigžde.

Jei nuolat mėgstate aplinkinius stebinti ir linksminti, apsvarstykite galimybę sukurti kontrastingą išvaizdą. Pavyzdžiui, nykštuko kostiumai itin smagiai atrodys ant aukštų, tvirtų vyrų, o darbe elegantišką įvaizdį puoselėjanti dama visus nustebins apsirengusi kaip lapė ar mielas kiškutis. Panašių variantų sugalvosite ir daugiau – svarbiausia, kad apgalvotumėte ir tai, kokią žinutę siųs vienas ar kitas Jūsų pasirinktas kostiumas.

Pasirinkite tinkamą dydį

Kai jau daugiau ar mažiau įsivaizduosite, koks kostiumas Jūsų atveju būtų tinkamiausias, atsakingai rinkitės ir jo dydį. Nors gali pasirodyti, kad su vienam vakarui skirta apranga galite ir pakentėti, jei jausitės nepatogiai, tai netruks pastebėti ir kiti vakarėlio dalyviai – taip daug sunkiau seksis įsijausti į personažą. Tad kad ir kokį vaidmenį nuspręstumėte pasirinkti, įsitikinkite, kad su atitinkamais drabužiais jausitės pakankamai patogiai.

Papildomai verta pasirūpinti ir įvairiais aksesuarais, kurie dar labiau sustiprins Jūsų personažo realistiškumą. Perukai, burtininko lazdelės, vėduoklės, automatai, barzdos – tai tik keli variantai, kuriuos turėtumėte apsvarstyti. Dar daugiau įdomių karnavalinių kostiumų idėjų rasite Kaledos.lt puslapyje.

Įsijauskite į naująjį personažą 

Tam, kad Jūsų personažas būtų dar labiau įtikinantis, iš anksto atlikite namų darbus ir pasidomėkite ryškiausiais jo charakterio bruožais. Galbūt jis dažnai kartoja tam tikras frazes, o gal mėgsta atitinkamus judesius – jei juos šiek tiek hiperbolizuosite, Jūsų personažas šiais metais tikrai bus nepamirštamas. Tikriausiai sutiksite, jog dėl galimybės sužibėti kartais verta įdėti šiek tiek pastangų.

Pasinaudoję visais šiais patarimais, per šias šventes sukursite nepamirštamą savo įvaizdį. Svarbiausia įsidėmėti, kad jam įtakos turi ne tik kostiumas, bet ir visa personažo išpildymo visuma – pasistenkite, kad ji būtų nepriekaištinga.