Seksualūs apatiniai

Seksualūs apatiniai visoms figūroms: kaip rasti tinkamiausius Jums?

Norite džiaugtis seksualiais apatiniais, kurie padėtų ne tik suvilioti antrą pusę, tačiau ir pačiai jaustis geidžiamai ir mylimai? Tokiu atveju galime jus nudžiuginti, kadangi šiuo metu apatinukų pasirinkimas internete tikrai yra labai plattus ir tai suteikia galimybes kiekvienai rasti tai, kas jai labiausiai tinka. Štai moteriški seksualūs apatiniai internetu yra labai skirtingi, o pagal tam tikrus niuansus rasti tinkamiausius nėra sudėtinga.

Ieškodama moteriškų apatinukų daugiausia dėmesio turite skirti savo figūrai, kadangi tai dažniausiai ir nulemia, ar rasti moteriški seksualūs apatiniai tinka ir atrodo puikiai. Jūsų dėmesiui aptarsime dažniausius figūros tipus ir tuo pačiu kokie apatiniai tokiai figūrai tinka.

OBUOLIO TIPO FIGŪRA. Dažniausiai tokio tipo figūrą turinčios moterys nori kuo labiau paslėpti pilvuką. Tam puikiai tiks kelnaitės, kurios yra su paaukštintų liemeniu. Tuomet jos paslėps pilvuką, tačiau pavyks išlaikyti gražų liemenę. Juolab, dažnai tokios tipo figūrą turinčios moterys turi didelę krūtinę – tad paryškinkite ją.

KRIAUŠĖS TIPO FIGŪRA. Jeigu turite tokią figūra, tokiu atveju Jūsų krūtinė yra proporcingai per maža lyginant su Jūsų klubais. Tikslas yra paryškini krūtine ir sumažinti klubus. Geriausia rinktis dviejų spalvų komplektukus. Liemenukas turi būti ryškus ir raštuotas, kai tuo tarpu triusikėliai – juodi ir per daug nekreipiantys į save dėmesio.

BANANO TIPO FIGŪRA. Dažniausiai tokios merginos turi nedidelius klubus ir tuo pačiu nedidelę krūtinę. Vienos labai džiaugiasi  tokia figūra, o kitos nori, kad ji vizualiai atrodytų didesnė. Tokiu atveju geriausia rinktis liemenuką bei kelnaites, kurios turi papildomus papuošimus, kaspinėlius, kurie suteikia apimties ir vizualiai kūno linijos atrodo išraiškingesnės.

LABAI LIEKNA FIGŪRA. Tokio tipo figūras turinčios merginos dažniausiai neturi nei krūtinės nei klubų arba užpakaliuko, tad reikia ieškoti apatinių, kurie bent kiek suteiktų reikalingas formas. Tokių kartais reikia ir  tikrai galima. Šiuo atveju geriausiai apsitarnautų tokie apatiniai, kurie turi push up. Žinoma, dėvėti juos kiekvieną dieną gali būti nepatogu, tad siūlome rinktis tik tada, kai norėsis nustebinti artimą žmogų savo seksualiu kūnu.

LABAI STAMBI FIGŪRA. Tokio tipo figūroms labai puikiai tinka apatiniai, kurie yra vientisi. Kai kurie juokauja, kad jie atrodo kaip maudymosi kostiumėlis. Tačiau nereikia galvoti, kad su jais nepavyks išlaikyti seksualumo. Tikrai pavyks. Svarbiausia rinktis raštuotus, su neriniais.

Kiekviena gali atrodyti puikiai, svarbiausia rasti tokius drabužius, kurie jai labiausiai tinka. Moteriški seksualūs apatiniai – ne išimtis. Juolab, pirkdami internetu galite sutaupyti daug laiko ir paprasčiau rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Nuo paprastesnių patinukų, kurie tinka įprastesnėms naktims iki labai seksualių, kurie padės atrodyti puikiai kiekvieną naktį.

 

Scroll to Top