Naujas brangus telefonas – poreikis ar mada?

Telefonai daugeliui žmonių yra kasdienybė, tad visiškai natūralu, kad jie perkami vertinant ne tik stilių, tačiau taip pat ir funkcionalumą., tiesa, dažnai juokiamasi iš tų, kurie kiauras naktis laukia prie parduotuvių, kad galėtų įsigyti naujausio modelio telefonus. Ne todėl, kad jie kainuoja pigiau. Tikrai ne. Jie labai brangūs.

Kodėl žmonės moka didelius pinigus už tai, kas jiems net nėra reikalinga?

Telefonai tarnauja trumpai

Iphone XS MAX ekrano keitimas yra tik viena iš galimų problemų su kuriomis susiduria Apple telefono turėtojai. Išties, iphone XS MAX ekrano keitimas šiais laikais telefonams reikalingas labai dažnai, nes jie kuriami ne tokie tvirti, kaip kad anksčiau. Iphone XS MAX stikliuko keitimas reikalingas, kai telefonas sudužo, kai įskilo, kai atsirado įbrėžimai, kai suskilo. Bet kuriuo atveju – dažniausiai jie tarnauja vis trumpiau ir net geri dėkliukai nepadeda išvengti problemų. 

Gerai bent jau tai, kad iphone XS MAX ekrano keitimo kaina tampa vis mažesnė. Tokiu atveju nepermokėjus atliekamas iphone XS MAX ekranų keitimas, tvarkymas visada pigiau nei naujos įrangos įsigijimas.

Ištikimybė tam tikram prekiniam vardui

Nors visoje Lietuvoje atliekamas iphone XS MAX ekrano keitimas nėra retas tačiau net ir gedimai nesutrukdo naudotis tam tikro gamintojo produkcija. Paprasčiausiai žmonės mėgsta iphone, tad nieko keisto kad jie yra daugelio rankose. Visgi, kol vieni džiaugiasi šiais telefonais, tuo tarpu kiti teigia, kad mobilieji nėra verti savo kainos. Ką jau kalbėti apie tai, kad naujausio modelio telefonai kainuoja tūkstančius eurų. Taip, jie tikrai veikia puikiai, tačiau nepamirškite, kad galia rasti kur kas pigesnių modelių, kurie taip pat tinkamai atlieka jiems priskirtas funkcijas. Tokiu atveju natūraliai kyla klausimas, ar iphone nėra tik paprasčiausia mada, kuria seka visas pasaulis, tad natūralu, kad seka ir lietuviai.

Žinoma, kalbant apie kainas tuo pačiu skiriasi ir kiekvieno asmens galimybės. Juk vienam ir tvarkymo paslaugos atrodo labai pigios, o kitam tai gali būti viso mėnesio dienpinigiai.